Türk oto start-up’ların Frankfurt çıkarması

Otomotiv dünyasının kalbi, 12-22 Eylül tarihleri arasında Frankfurt'ta atacak. Bu yıl 68'incisi düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı'na katılan firmalar, yeni modellerini ve konseptlerini sergileyecek.

2015'den bu yana Frankfurt Otomobil Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenen New Mobility World'de ise geleceğin otomotiv teknolojileri ve mobility konusunda çözümler getiren start-up şirketleri yeni ürünlerini tanıtacak. Otomotiv teknolojileri ve mobility konusunda dünyanın lider kuruluşlarının buluşma noktası haline gelen New Mobility World'e ilk kez Türk start-up'lar da katılıyor. Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) desteğiyle fuara katılan 8 startup şirketi, fuarda otomotivin sürdürülebilir geleceği için geliştirdiği yeni çözümlerini sunma fırsatı yakalayacak. Fuarda 56 metrekarelik stant alanında çözümlerini sergileyecek olan Türk start-up'lar, batarya teknolojileri, yenilenebilir enerji sistemleri, elektrikli araç teknolojileri, arttırılmış gerçeklik ve giyilebilir yazılımlar, telematik cihazlar, robot teknolojileri ve enerji paylaşım altyapıları üzerine yeni fikirlerini tanıtacak.

100 FİRMA ARASINDAN SEÇİLDİLER

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
70 yıllık markanın bilinmeyen tarihi 11 Temmuz 2020 | 9 Okunma Dünyanın 1 numarası oldu 06 Temmuz 2020 | 76 Okunma Manta balığı otomobile ilham oldu 04 Temmuz 2020 | 56 Okunma Torpille servis randevusu 29 Haziran 2020 | 76 Okunma En zorlu yarış 10’uncu yılında 27 Haziran 2020 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar