ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Dünya çocuklar için kötüye gidiyor

İnsanlık, dünyayı yaşanmaz hale getirmeye ant içmiş, küresel şeytani düzenin tuzağına düşmüş durumda .

Ufuk Coşkun
Ufuk Coşkun Milat Gazetesi
22 Şubat 2018 | 123

İnsanlık, dünyayı yaşanmaz hale getirmeye ant içmiş, küresel şeytani düzenin tuzağına düşmüş durumda. Öyle zalim bir sistem inşa edildi ki bundan en çok zarar gören de çocuklar oluyor. Çünkü hedefte çocuklar var. Bugün dünyada tam 40 milyon modern köle bulunmaktadır. Zorla çalıştırılan işçiler, fuhuşa ve evliliğe zorlanan kadınlar ve kaybolan çocuklar…

2017 verilerine göre 152 milyon çocuğun işçi olarak çalıştırıldığı bir dünyada yaşamaktayız. Sadece Irak’ta 3 milyon 600 bin çocuk ölüm, yaralanma ve cinsel istismar riski altında. Yeryüzündeki savaşlar ise hep İslam beldelerinde gerçekleşiyor. Savaşların hüküm sürdüğü dünyada 3 milyondan fazla kişi vatansız, milyonlarca insan ise mülteci konumuna düşürüldü.

Dünya genelinde her yıl yaklaşık 1,2 milyon dolayında çocuk, kaçakçılar ve suç çetelerinin eline düşüyor. Bu çocukların büyük bir kısmı İngiltere, ABD ve Almanya genelindeki pedofililere 15 ila 150 bin dolar karşılığında satılıyor ve uzun yıllar seks kölesi olarak kullanılıyor.

Çocuklar, zenginlerin tecavüz etmesi için satılıyor, ezoterik örgütlerin ayinlerinde toplu tecavüzlere maruz bırakılıyor ve kurban ediliyor dahası ilaç kobayı olarak kullanılıyor. Uyuşturucu kaçakçılığında kullanılan ve dilendirilen çocukları saymıyorum bile!

“10 binin üzerinde göçmen çocuğun AB ülkelerine geldikten sonra kaybolduğu” açıklanmıştı. Bir yazımda “ Nerede bu on bin çocuk?” diye sormuştum. Haber yok!

Geçen yıl Arakan'dan sınırı aşarak Bangladeş'e kaçmak zorunda kalan 650 bin kişiden yarısı, 18 yaşından küçük çocuklardı. Kongo'da 850 bin çocuk ise yerinden yurdundan edildi. Somali'de 2017'nin ilk 10 ayında yaklaşık 1800 çocuk çatışmalara sokuldu. Güney Sudan'da ise 2013'ten bu yana silahlı gruplara katılan çocukların sayısı 19 bini aştı.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER