Ajans görünümlü hücre evleri

Şüphesiz bir cevabı, karşılığı olacak. Ormanlarımızı ateşe veren PKK'ya da azmettiricilerine de en yakın zamanda bedeli ödettirilecek. Birileri Türkiye'ye PKK yani terör üzerinden bir kez daha 'ayar'...

Şüphesiz bir cevabı, karşılığı olacak. Ormanlarımızı ateşe veren PKK'ya da azmettiricilerine de en yakın zamanda bedeli ödettirilecek.

Birileri Türkiye'ye PKK yani terör üzerinden bir kez daha 'ayar' çekmeye kalkışıyor, mesaj veriyor!!!

Hiç kimsenin zerre kuşkusu olmasın; Türkiye Cumhuriyeti Devleti o mesajı, getirenin 'cebine' sokup göndermesini bilir. O güç ve kabiliyete sahiptir.

Yangınlar söndürülür, küle dönen o ağaçların yerine daha fazlası dikilir. Yanan evlerin yenisi yapılır, yaralar sarılır.

Hepsi hallolur.

Gelgelelim sorun başka. PKK terör örgütünün yahut arkasındaki azmettiricilerin ve dahi işbirlikçilerinin derdi Türkiye'yi ormansız bırakmak değil ki! Amaç kaos çıkartmak! Bu sayede toplumu korkutmak, dehşete düşürmek. İnsanları umutsuzluğa, karamsarlığa sevk etmek. Toplum kesimlerini çatışır hale getirmek, ayrıştırmak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Acayip işler oluyor 16 Eylül 2021 | 2.934 Okunma Tekerlekler seni alkışlıyor 15 Eylül 2021 | 637 Okunma Korkaklar çekilsin 14 Eylül 2021 | 2.117 Okunma ‘U'nun gücü ‘M'letir adamı 09 Eylül 2021 | 2.318 Okunma Sana araba alacam 08 Eylül 2021 | 2.200 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar