Pandoranın kutusu

FETÖ'cülerin oyunları Pandora’nın kutusu gibi. Oyun içinde oyun. FETÖ’nün kendi içindeki kavgası, Sonrasında sağlıksal sorunlar nedeniyle yer değiştirdiğinin söylenmesi, Ebu Seleme’nin Fethullah...

FETÖ'cülerin oyunları Pandora’nın kutusu gibi. Oyun içinde oyun. FETÖ’nün kendi içindeki kavgası, Sonrasında sağlıksal sorunlar nedeniyle yer değiştirdiğinin söylenmesi, Ebu Seleme’nin Fethullah elebaşının kaçırıldığını ilan etmesi.

Bununla da kalınmayıp; FETÖ'nün kirli operasyonlarının Adil Öksüz tarafından bizzat yapıldığını, 15 Temmuz darbe girişimini örgütlediğini tanıklıklarla anlattı.

Bütün bu ifadelerin gerçeklik payı olabildiği kadar dikkatleri farklı alanlara çekip delil karartma olayı perdeleme hatta flulaştırmada olabilir.

Ciddi sağlık sorunları olan, hatta ruhsal bunalımından dolayı yaşadığı odanın dışına çıkmayan FETÖ elebaşısı ve etrafındaki haramiler yeni bir tezgâh kurmanın planı içerisinde olabilir mi?

FETÖ teröristleri uzuncadır kendilerine saklanacak yeni ülkeler arıyordu. Yaptıkları girişimler sonucu Kanada ve AB ülkelerinden bazıları onlar için güvenli liman olabilirdi. Ancak Kanada kabul etmeyince ve AB'de de güvenli bir liman bulunamayınca yer değiştirmeye mecbur bırakıldığı ifade edildi.

ABD güvenlik birimleri FETÖ elebaşısı ve haramilerinin bulunduğu yeni merkezin bilinmesi istemiyor. İktidarını dünya üzerinde korumaya çalışan ABD kaosa ev sahipliği yapma görevini kimseye vermez.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 1.112 Okunma Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 181 Okunma X,Y,Z derken bir de Alfa doğdu 13 Haziran 2024 | 2.628 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan 18 yıllık diyeti bozdu 12 Haziran 2024 | 1.325 Okunma Muhafazakarları kim yoldan çıkardı? 11 Haziran 2024 | 2.239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar