Netenyahu neye göre katliam emri verdi

İsrail, 7 Ekim’den bu yana Gazze’de savaş değil soykırım yapıyor. Baş aktör Binyamin Netenyahu kalleşçe Müslüman kanı akıtıyor. Filistinli kadınlar çocuklar savunmasızca katlediliyor.34...

İsrail, 7 Ekim’den bu yana Gazze’de savaş değil soykırım yapıyor. Baş aktör Binyamin Netenyahu kalleşçe Müslüman kanı akıtıyor. Filistinli kadınlar çocuklar savunmasızca katlediliyor.

34 gündür aralıksız devam eden savaşta 10 binin üzerinde insan şehit oldu. Gözünü kan ve kin bürümüş terör devleti, batılı devletlerin ve ABD’nin desteğini arkasına alarak, katliamlarını sürdürüyor.

İsrail’in sergilediği vahşet, sadece Müslümanlardan değil, Hristiyanlardan insan olan her kesimden tepki çekiyor. İsrail utanıp sıkılmadan katliamlarına kendi elleriyle yazdıkları kitaplar üzerinden kutsiyet atfediyor.

Gazze’deki katliamın başındaki isim İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, İsrail askerlerine yazdığı mektupta;

“Bu savaş ışığın oğulları ile karanlığın oğulları arasında bir savaştır”.

“Onların her şeylerini tamamen yok et ve onları esirgeme ve erkekten kadına, çocuktan emzikte olana, öküzden koyuna, deveden eşeğe kadar hepsini öldür”. ifadeleriyle, “katliam” emrini verdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İsrail ne kaybetti Hamas neler kazandı 30 Kasım 2023 | 26 Okunma Düzenbaz 29 Kasım 2023 | 597 Okunma Erdoğan ve rehine takası 28 Kasım 2023 | 591 Okunma Organize işler 27 Kasım 2023 | 670 Okunma Özgür Özel PKK sevicinin elini öptü 23 Kasım 2023 | 685 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar