Mesele gerçekten Sinan Ateş mi?

MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında isim vermeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş suikastı üzerinden sürdürülen tahriklere "şerefsizce...

MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında isim vermeden Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş suikastı üzerinden sürdürülen tahriklere "şerefsizce saldırganlık" ifadesiyle cevap verdi.

"Kimin elinde hangi belge ve bilgi varsa mahkemeye sunmalıdır. Hatta şahit olarak dinlenmek isteyenlere mahkeme kapısı açılmalıdır. CHP'sinden İP'ine kadar malûm partiler neyi biliyorsa acilen mahkemeye yetiştirmelidir. Bakalım hukuki süreç Ankara'da mı bitecek, yoksa Pensilvanya'ya mı dayanacak? Hodri meydan, hep beraber göreceğiz!" dedi.

Net ve adrese teslimdi ifadeler.

Bu defa Bahçeli, Ülkücü Şehitleri Anma Gününde isim vererek sert bir mesaj paylaştı.
"... kimler varsa, mahkemede dinlenmelerini, ifadelerinin alınmasını, şayet varsa tevsik edilmiş bilgi, belge ve bulgularını mahkemeye sunmalarını istiyor, bu hususta adli müracaatımızı en kısa sürede gerçekleştireceğimizi şehitlerimizin manevi huzurunda ilan ediyorum" dedi.

Cumhur İttifakı'na yönelik projelerde Bahçelinin gündemindeydi.

"Cumhur İttifakı'nı zafiyete uğratmak, terör örgütünün siyasi uzantısına yönelik milli tepkimizi zayıflatmak, sorgulatmak ve soğutmak maksadıyla; 'bir senaryo kapsamında üzerimize gelenlerin', gürültü çıkaranların, yumuşak karnımızı yoklayanların, dış bağlantılı ajanlarla iş birliği halinde Türk düşmanlarına taşeronluk yapanların alayını birden her seviyede karşılayıp paramparça etmek ecdadımıza, tarihimize ve milletimize hayat, haysiyet ve nimet borcumuzdur!"

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 1.288 Okunma Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 182 Okunma X,Y,Z derken bir de Alfa doğdu 13 Haziran 2024 | 2.629 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan 18 yıllık diyeti bozdu 12 Haziran 2024 | 1.330 Okunma Muhafazakarları kim yoldan çıkardı? 11 Haziran 2024 | 2.239 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar