Her an öldürülme tedirginliğiyle yaşamaktan bıktık

Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, kendisinin ölümle tehdit edildiğini ifade etti. “Her an...

Ankara’da uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş, kendisinin ölümle tehdit edildiğini ifade etti. “Her an öldürülme tedirginliğiyle yaşamaktan bıktık!" ifadelerini kullandı.

Ayşe Ateş, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ile İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'ya, "Geleni görmüyor musunuz? Bunlar ne güvenlik güçlerinden ne de adaletten korkuyor. Hukuken gereği yapılsın" dedi.

Genç bir kadın, cinayete kurban giden eşi için her şeyi hatta ölümü göze alarak adalet arıyor.

Ayşe Ateş 1,5 yılda fiziksel olarak eridi, bunu görmemek imkânsız. Fakat cesareti ve kararlığı bir o kadar büyüdü. Bu cesur ve genç kadına meydan okuma haddini kendinde görenler için gereken yapılmalıdır. Aksi taktirde bu milletin feraset, irfan ve vicdan sahibi halkı gerekeni yapacaktır.

Ayşe Ateş “ölmekten korkuyorum” diyor.

Ölüm Ayşe Ateş’i bulmadan,

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Omerta suskunluk yemini 24 Temmuz 2024 | 14 Okunma Kıbrıs Türk'tür Türk kalacak! 23 Temmuz 2024 | 1.279 Okunma FETÖ yöntemi çevrimiçi 19 Temmuz 2024 | 1.102 Okunma Biz de ahir ömrümüzde doyduk aç kalmadık demeliler 18 Temmuz 2024 | 614 Okunma Devleti paylaşma cesareti: Akıl tutulması 17 Temmuz 2024 | 1.531 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar