Erdoğan'ın belirlediği sınırları doğru okumak gerekir

Organize suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan soruşturması üzerinden Cumhur İttifakı’na operasyon çekilmeye çalışılıyor. O nedenle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belirlediği...

Organize suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan soruşturması üzerinden Cumhur İttifakı’na operasyon çekilmeye çalışılıyor. O nedenle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın belirlediği sınırları önemsemek gerekiyor, doğru okumak gerekiyor.

Erdoğan, 22 yıllık devlet deneyimiyle okudu son hadiseyi. Cumhurbaşkanı Erdoğan “Son dönemde gündeme gelen her hadiseyi tüm boyutlarıyla, en ince detayına kadar takip ediyorum. Biraz sabredin, yakında gerçekler ortaya çıkacak” dedi.

Hiç kimseyi hedef almadan konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan bildikleri var, o nedenle bu oyuna gelmemek bu oltaya düşmemek lazım.

Birilerinin yaşananlardan dolayı ağzı sulanabilir, salyaları akabilir. İşte o birilerinin ekmeğine yağ sürmemek gerekir.

Ucu nereye dokunursa dokunsun, kime dokunursa dokunsun hesabı sorulmalı.

Zaten Cumhurbaşkanı Erdoğan çerçeveyi çizdi, sınırları belirledi. Noktayı koydu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 178 Okunma Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 98 Okunma X,Y,Z derken bir de Alfa doğdu 13 Haziran 2024 | 2.624 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan 18 yıllık diyeti bozdu 12 Haziran 2024 | 1.325 Okunma Muhafazakarları kim yoldan çıkardı? 11 Haziran 2024 | 2.235 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar