Dimyata Pirince Giderken Evdeki Bulgurdan Olmasınlar!

Seçimden sonra ‘Erken seçim istemeyeceğim’ diyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, son günlerde ‘Erken seçim’ diye neden gündem oluşturuyor?Oldukça yakın bir tarihte 2 ay kadar önce ‘Erken...

Seçimden sonra ‘Erken seçim istemeyeceğim’ diyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel, son günlerde ‘Erken seçim’ diye neden gündem oluşturuyor?

Oldukça yakın bir tarihte 2 ay kadar önce ‘Erken seçim çağrısı yapmayacağım’ diyen Özgür Özel, şimdi neden erken seçim konusunda ısrar ediyor?

2 ay önce “Erken seçim istemiyorum” diyeceksin, sonra kalkıp “Seçimler en erken 1,5 yıl sonra olur” diye açıklama yapacaksın, Dahası; “Yarın karar alalım, iki ay sonra seçim olsun” diyeceksin.

Oysaki; “Erken seçim olacaksa buna yine halk karar verecek. Ben bir erken seçim çağrısı yapmıyorum” demişti Özel.

Hatta; “Ben, ana muhalefet lideri olarak seçimde verdiğim söze bağlıyım ve bir erken seçim çağrım yok” da demişti Özel.

O kadar samimi bir duruşla “31 Mart seçim sonuçlarını erken seçim çağrısı için araçsallaştırmayacağım. Çünkü meydanlarda söz verdim” dememiş miydi Özgür Özel.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'de dindarlık oranı ne yazık ki düştü! 12 Temmuz 2024 | 1.502 Okunma FETÖ'nün tek derdi Erdoğan değil! 11 Temmuz 2024 | 1.822 Okunma Çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır 10 Temmuz 2024 | 1.503 Okunma Yavuz Ağıralioğlu'nun tabanda karşılığı var mı? 09 Temmuz 2024 | 1.854 Okunma Unutmak ne büyük nimet belkide 08 Temmuz 2024 | 1.348 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar