CHP bu millete bu devlete özür borçlu

FETÖ terör örgütü Türkiye'nin ayağına vurulan bir prangadır. Tehlikeli ve sinsi olan bu yapının mağdur ettiği dindar kitle olayın artçıllarıyla hala sarsıntı yaşamaktadır. Dindar kitlenin...

FETÖ terör örgütü Türkiye'nin ayağına vurulan bir prangadır. Tehlikeli ve sinsi olan bu yapının mağdur ettiği dindar kitle olayın artçıllarıyla hala sarsıntı yaşamaktadır. Dindar kitlenin yapı taşı aileler “biz okumadık çocuklarımız okusun” dediler.

Eğitime önem verdiler. FETÖ terör örgütü de emniyet, hukuk ve eğitim alanında kendine tampon bölge oluşturmuştu. Böylece hassas bir alanda örgütlenmiş, devletin kılcal damarlarına sızmayı başarmıştır. Hatta farklı sosyolojileri bile etkilemiştir.

İşte tamda böyle derinden ve ince ince sızan, devleti damar damar saran bu yapıdan kurtulmak çok da kolay olmayacak. O nedenle cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonuna rağmen temizlenme arınma tam anlamıyla olmadı.

FETÖ kirli yüzünü ilk 7 Şubat 2012'deki MİT operasyonunda gördük. 17-25 Aralık operasyonu,

DEAŞ bahanesiyle başlattıkları TIR operasyonu,

15 Temmuz kanlı darbe girişimine kadar yapılan bütün saldırıları, Morfinlenmiş, düşünme yetileri engellenmiş tabanının bu planları görmesi pek de mümkün olmadı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP İçinde Beyaz Türk Taklidi Yapan Kim? 24 Haziran 2024 | 1.089 Okunma İmamoğlu cumhurbaşkanlığı için tek isim 21 Haziran 2024 | 1.965 Okunma Sağ ve muhafazakar seçmen CHP'ye kayıyor 20 Haziran 2024 | 2.599 Okunma Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 1.829 Okunma Bahçeli açık ve net ayar çekti 14 Haziran 2024 | 196 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar