Bahçeli açık ve net ayar çekti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasete ve sürece hâkim, gerektiğinde risk alan, siyasi analizi güçlü ve siyasi jargonunu belirli aralıklarla formatlayan güçlü bir lider.Bazen net bazen de örtülü...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasete ve sürece hâkim, gerektiğinde risk alan, siyasi analizi güçlü ve siyasi jargonunu belirli aralıklarla formatlayan güçlü bir lider.

Bazen net bazen de örtülü mesajlar veren, ağzından çıkacak cümleyi hak edene söyleyen, bazen de sadece derin bir sessizlikle tartışan bir siyasetçidir.

Kürsüde sert ve hiddetli bir hitap dili kullanırken, ikili ilişkilerinde oldukça nazik bir insandır.

Bugüne kadar ki yapmış olduğu tüm paylaşımlarda zamanlamayı son derece önemseyen Bilge Lider Bahçeli'nin dünkü paylaşımı, genel standartların dışında idi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi ziyaret için İspanya'ya gittiği sırada, siyasi dengelere dokunan, duygusallık ve tepkisellikle yoğrulmuş paylaşım ve bu paylaşımda yazılı bir yol tercih edilmiş olması alışılmışın dışındadır.

1.5 sayfalık metinde üç ana konu var.

31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda gelişen siyasette normalleşme süreci ve bu sürece yüklediği anlam.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türkiye'de dindarlık oranı ne yazık ki düştü! 12 Temmuz 2024 | 1.503 Okunma FETÖ'nün tek derdi Erdoğan değil! 11 Temmuz 2024 | 1.822 Okunma Çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır 10 Temmuz 2024 | 1.503 Okunma Yavuz Ağıralioğlu'nun tabanda karşılığı var mı? 09 Temmuz 2024 | 1.854 Okunma Unutmak ne büyük nimet belkide 08 Temmuz 2024 | 1.348 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar