Bahçeli açık ve net ayar çekti

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasete ve sürece hâkim, gerektiğinde risk alan, siyasi analizi güçlü ve siyasi jargonunu belirli aralıklarla formatlayan güçlü bir lider.Bazen net bazen de örtülü...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasete ve sürece hâkim, gerektiğinde risk alan, siyasi analizi güçlü ve siyasi jargonunu belirli aralıklarla formatlayan güçlü bir lider.

Bazen net bazen de örtülü mesajlar veren, ağzından çıkacak cümleyi hak edene söyleyen, bazen de sadece derin bir sessizlikle tartışan bir siyasetçidir.

Kürsüde sert ve hiddetli bir hitap dili kullanırken, ikili ilişkilerinde oldukça nazik bir insandır.

Bugüne kadar ki yapmış olduğu tüm paylaşımlarda zamanlamayı son derece önemseyen Bilge Lider Bahçeli'nin dünkü paylaşımı, genel standartların dışında idi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmi ziyaret için İspanya'ya gittiği sırada, siyasi dengelere dokunan, duygusallık ve tepkisellikle yoğrulmuş paylaşım ve bu paylaşımda yazılı bir yol tercih edilmiş olması alışılmışın dışındadır.

1.5 sayfalık metinde üç ana konu var.

31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda gelişen siyasette normalleşme süreci ve bu sürece yüklediği anlam.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ yöntemi çevrimiçi 19 Temmuz 2024 | 7 Okunma Biz de ahir ömrümüzde doyduk aç kalmadık demeliler 18 Temmuz 2024 | 596 Okunma Devleti paylaşma cesareti: Akıl tutulması 17 Temmuz 2024 | 1.529 Okunma Kadın cinayetlerinde artış 16 Temmuz 2024 | 1.325 Okunma Vatansızlar, reziller ve de katiller 15 Temmuz 2024 | 1.371 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar