Akşener İmamoğlu diyalogu sandıkta nasıl karşılık bulur?

MERAL Akşener’in zikzaklı siyaset anlayışında herkese her şeyi söyleyeceğini tahmin ederdim de Ekrem İmamoğlu’nu hedef tahtasına koyacağını tahmin etmezdim.O nedenle Meral Akşener’in...

MERAL Akşener’in zikzaklı siyaset anlayışında herkese her şeyi söyleyeceğini tahmin ederdim de Ekrem İmamoğlu’nu hedef tahtasına koyacağını tahmin etmezdim.


O nedenle Meral Akşener’in Çarşamba günü yapılan grup toplantısında, konuşmasını dinledikten sonra, İYİ Parti’de ki önemli bir isimden teyit alarak “Genel Başkan, bu ifadeleriyle Ekrem İmamoğlu’nu mu işaret etti?” dedim.

Yakın zaman önce aşağı yukarı bir yıl kadar öncesinde, 14 Aralık 2022’de hakkında hapis cezası kararı verilmesiyle sonuçlanan dava da daha İmamoğlu’nun o zaman ki Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yetişememişken, koştur koştur giderek tüm partilileri de önüne katarak Ekrem İmamoğlu’nun yanında olan Akşener değil miydi?

Dahası Ekrem İmamoğlu’nu ikinci Fatih ilan eden Akşener değil miydi?

Hatta daha da ileri giderek Ekrem İmamoğlu’nun yüzünde ki Rabbi Yessir görmüştü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kmi bu baronlar 01 Mart 2024 | 16 Okunma Gazze'yi duymak vicdandır 29 Şubat 2024 | 565 Okunma Milli irade demokrasiye sahip çıktı 28 Şubat 2024 | 925 Okunma Toprağa kan bulaştı 27 Şubat 2024 | 565 Okunma KENT İTTİFAKI diye yazılır KANDİL İTTİFAKI diye okunur 26 Şubat 2024 | 835 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar