Yazılımla değiştirebilirsin!

Akıllı telefon, tablet, kameraların yeteneklerini aylar, belki de yıllar sonra yazılım güncellemeleriyle değiştirmek mümkün oluyor.

Cihazlar, güncellemelerle güvenlik açıklarına karşı daha güvenli, daha az pil tüketir hale gelebiliyor. Güncelleme desteği ne kadar uzarsa, kullandığınız cihazın kullanım ömrü artıyor. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda yazılım güncellemesi her zaman hatalardan kurtulmak anlamına gelmiyor. Aslında beta sürümüyle yeni işletim sistemleri milyonlarca bilgisayar, tablet veya telefondan aldığınız verimi artırmanızı sağlayabiliyor. Örneğin, telefonlarda ön ve arka kameraların fotoğraf ve video çekim kaliteleri artırılırken, daha önce sahip olduğu yeteneklere yenisi eklenebiliyor. Güncel Google Android 10 telefonlarda, Apple iPhone iOS 13 güncellemesinde cihazların sahip olduğu yetenekler artıyor.

GÜVENLİ VE GÜNCEL

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kodsuz dijital hayat oh ne rahat! 04 Aralık 2022 | 3 Okunma Enerji krizine bulut teknolojisi 02 Aralık 2022 | 41 Okunma Uzay araştırması yapan girişimlere dev yatırım 15 Kasım 2022 | 34 Okunma Teknoloji devleri küçülmek için işten çıkarmalara başladı 13 Kasım 2022 | 33 Okunma Veri kaybını önlemek için herkes ‘bulut’a çıktı! 12 Kasım 2022 | 119 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar