Yazılımla değiştirebilirsin!

Akıllı telefon, tablet, kameraların yeteneklerini aylar, belki de yıllar sonra yazılım güncellemeleriyle değiştirmek mümkün oluyor.

Cihazlar, güncellemelerle güvenlik açıklarına karşı daha güvenli, daha az pil tüketir hale gelebiliyor. Güncelleme desteği ne kadar uzarsa, kullandığınız cihazın kullanım ömrü artıyor. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda yazılım güncellemesi her zaman hatalardan kurtulmak anlamına gelmiyor. Aslında beta sürümüyle yeni işletim sistemleri milyonlarca bilgisayar, tablet veya telefondan aldığınız verimi artırmanızı sağlayabiliyor. Örneğin, telefonlarda ön ve arka kameraların fotoğraf ve video çekim kaliteleri artırılırken, daha önce sahip olduğu yeteneklere yenisi eklenebiliyor. Güncel Google Android 10 telefonlarda, Apple iPhone iOS 13 güncellemesinde cihazların sahip olduğu yetenekler artıyor.

GÜVENLİ VE GÜNCEL

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni yatırımlara 3 konu damgasını vurdu... Hijyen, tasarruf, verimlilik 29 Mayıs 2020 | 40 Okunma Drone ile katlanabilir ekran İstanbul semalarında buluştu 23 Mayıs 2020 | 45 Okunma İkinci dalgaya karşı teknoloji takibi geldi 22 Mayıs 2020 | 35 Okunma Dosya paylaşımında bulutlarda yaşıyoruz 17 Mayıs 2020 | 45 Okunma Yüksek teknoloji şirketleri virüs dinlemiyor 15 Mayıs 2020 | 139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar