Yazılımla değiştirebilirsin!

Akıllı telefon, tablet, kameraların yeteneklerini aylar, belki de yıllar sonra yazılım güncellemeleriyle değiştirmek mümkün oluyor.

Cihazlar, güncellemelerle güvenlik açıklarına karşı daha güvenli, daha az pil tüketir hale gelebiliyor. Güncelleme desteği ne kadar uzarsa, kullandığınız cihazın kullanım ömrü artıyor. Bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlarda yazılım güncellemesi her zaman hatalardan kurtulmak anlamına gelmiyor. Aslında beta sürümüyle yeni işletim sistemleri milyonlarca bilgisayar, tablet veya telefondan aldığınız verimi artırmanızı sağlayabiliyor. Örneğin, telefonlarda ön ve arka kameraların fotoğraf ve video çekim kaliteleri artırılırken, daha önce sahip olduğu yeteneklere yenisi eklenebiliyor. Güncel Google Android 10 telefonlarda, Apple iPhone iOS 13 güncellemesinde cihazların sahip olduğu yetenekler artıyor.

GÜVENLİ VE GÜNCEL

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sabit disk değil bulut neslinin çocukları 21 Temmuz 2019 | 26 Okunma Çay atıklarını plastiğe dönüştürdü ödülü kaptı 19 Temmuz 2019 | 71 Okunma 4 yılda telefonların yarısı 5G’li olacak 18 Temmuz 2019 | 62 Okunma Denizler altında 20 bin fersah teknoloji 14 Temmuz 2019 | 42 Okunma NGN yerli veri merkezini kurdu 12 Temmuz 2019 | 21 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar