Taze babalara teknolojik destek

Bebek sahibi olmadan önce her şeyi okuyup hazırlık yapan annebabalar özellikle ilk çocukta acemiliklerinin kurbanı oluyor.

Ne kadar hazırlık yaparsanız yapın, ilk bebek, başınıza gelecek şeyleri kaçınılmaz bir şekilde yaşamak anlamına geliyor. Ancak aldığınız eğitim ve okuduklarınız belki bocalama süresini kısaltıyor. Artık pek çok şeyi hazır almanın getirdiği rahatlığa rağmen çok bilgi ve detay daha çok tetikte olmayı gerektiriyor. İşte bu tetikte yaşama anında yardımımıza teknolojik ürünler koşuyor. Bir kısmı teknolojik olmasa da en çok kullanılan ürünlere dijital babanın genel yaklaşımlarını görme şansı sunuyoruz. İşte biberondan bebek kamerasına taze babalara destek olacak teknolojik ürünler.

ZAMANINDA ALIŞVERİŞ
Siz de bebek doğmadan mağazaları dolaşanlardan biri misiniz? Bebek doğmadan mağazaları dolaşmak karnınız açken alışveriş yapmaya benziyor. Bu yüzden cinsiyeti öğrenmemek sizi beklentilerden ve gereksiz alışverişten uzak tutmaya yarayabilir. Ancak, "Ben dayanamam öğrenmem lazım" diyenler için zaten olanaklar sınırsız.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni yatırımlara 3 konu damgasını vurdu... Hijyen, tasarruf, verimlilik 29 Mayıs 2020 | 40 Okunma Drone ile katlanabilir ekran İstanbul semalarında buluştu 23 Mayıs 2020 | 45 Okunma İkinci dalgaya karşı teknoloji takibi geldi 22 Mayıs 2020 | 35 Okunma Dosya paylaşımında bulutlarda yaşıyoruz 17 Mayıs 2020 | 45 Okunma Yüksek teknoloji şirketleri virüs dinlemiyor 15 Mayıs 2020 | 139 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar