Yeni seferine çıkan Oruç Reis, Atatürk Tüccarı Yılmaz’ın kulaklarını nasıl çınlattı?

Oruç Reis “kaldığı yerden” devam ediyor: Bakım ve onarım işlemlerinin ardından, sismik araştırma faaliyetlerine yeniden başladı. Bu Kutlu Sefer’in; Kahpe Yunanistan ile onun başta Fransa ve Almanya olmak üzere...

Oruç Reis “kaldığı yerden” devam ediyor: Bakım ve onarım işlemlerinin ardından, sismik araştırma faaliyetlerine yeniden başladı.

Bu Kutlu Sefer’in; Kahpe Yunanistan ile onun başta Fransa ve Almanya olmak üzere Evropa Birliği’ndeki tüm destekçilerine kapak olduğuna kuşku yoktur.

Bir de, içeride adeta “Yunan Medyası” misali takılan veyahut “Doğu Akdeniz’de ne işimiz var?” plağını çalan malum çevrelere aynen kapaktır.

NE YAZMIŞTI?

“Fikri Takip” çalışıyoruz: Oruç Reis bakım ve onarım için limana döndüğünde, sanki “Ankara korkup da geri adım atmış!” gibi psikolojik harekât icra edenler vardı.

Bunların başında “Oruç Reis’i 90 günlüğüne Akdeniz’e gönderip 30 günde götün götün geri çeken…” diye çirkin argo ile yazan Yılmaz Özdil geliyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Made in U.S.A” etiketli Canlı Bomba! 28 Ekim 2020 | 277 Okunma Laikçi faşizme karşı omuz omuza 27 Ekim 2020 | 825 Okunma Parti içi kavgadaki Derin İP’uçları yahut Arzın Merkezine Seyahat! 23 Ekim 2020 | 327 Okunma Bunların alayı, ancak Güç’ten anlar! 21 Ekim 2020 | 278 Okunma Mister Akıncı ile birlikte Rumlar, Atina ve bir de “Anketçi Adil” kaybetti 20 Ekim 2020 | 1.843 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum