Şam’daki Şeytan’ın yanında saf tutmaya devam edecekler mi?

Rusya’nın himayesindeki Esad rejiminin kahpe saldırısında beşi asker biri sivil personel olmak üzere altı şehit verdik: Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

TSK’nın İdlib’teki gözlem noktasına yönelik işbu alçak saldırıya misliyle karşılık verildi: İlk belirlemelere göre 35 rejim askeri öldürüldü.

Türkiye, bölgedeki gözlem noktalarının güvenliğini mutlaka sağlamalı ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin işaretlediği gibi “Esad, bu kanlı saldırısından dolayı pişman edilmelidir!”

Bahçeli’nin “Esad rejimi yıkılmadan, bu zorba cezasını bulmadan Suriye’ye kesinlikle huzur ve güvenlik gelmeyecektir” şeklindeki sözleri de tam isabettir.

*

Bu kalleş saldırı; sivillerin, masumların kanlarıyla beslenen Şam rejiminin Türkiye’ye ne denli bir düşmanlık beslediğini gösterdi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon’a verilen ceset torbası siparişi, hangi “gizli kalmış dehşetengiz hazırlığı” hatırlatıyor? 03 Nisan 2020 | 3.328 Okunma Bu sözler Çizme’den ve yenir yutulur gibi değil! 01 Nisan 2020 | 3.506 Okunma Şapka düştü, “Atını Vuran Kovboy” göründü! 31 Mart 2020 | 2.711 Okunma Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.400 Okunma Koronavirüs de geçer, amma velakin işte bu geçmez! 25 Mart 2020 | 2.777 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar