Sahte bayrak gösteren terör saldırısı, nereden koşuyor?

Reina'da katliam yapan Doğu Türkistan uyruklu DAEŞ tetikçisi, saldırı esnasında önce “Flashbang” denilen “Işık Bombası” kullanmış; gece kulübündekilerin “geçici körlük”...

Reina'da katliam yapan Doğu Türkistan uyruklu DAEŞ tetikçisi, saldırı esnasında önce “Flashbang” denilen “Işık Bombası” kullanmış; gece kulübündekilerin “geçici körlük” yaşamasını fırsat bilerek Kalaşnikof'uyla masum insanları taramış…
Flashbang, sadece ABD Özel Kuvvetleri'nin envanterinde bulunuyor!
DAEŞ'in teröristi, bunları nasıl temin edebiliyor?
İşte bu “sahte bayrak” gösteren terör örgütü, aynen “Flashbang” gibi bir Amerikan Malı'dır!
DAEŞ'in tetikçisi “Seküler ABD'nin namı hesabına; onun bir askeri olarak” Bağımsız Müslüman Türkiye'yi hedef almış, İstanbul'da kan dökmüştür.
Flashbang'lerin üretildiği fabrika mı; Pensilvanya'da imiş:
DAEŞ'in “stratejik ortağı” olan FETÖ'nün elebaşısı da yıllardır Pensilvanya'da ikamet ediyor ve Amerikan Devleti hala daha Teröristbaşı Locaefendi'yi Türkiye'ye iade etmiyor.
*
FETÖ, “dini cemaat” maskeli bir GLADYO örgütüdür.
NATO'nun kuruluş anlaşmasında (4 Nisan 1949) gizli bir madde vardır: Bu maddeye göre “Bir ulusun NATO ittifakına katılabilmesi için öncelikle gizliliğin esas olduğu, sivil kadrolar aracılığıyla komünizmle mücadele edecek bir ulusal güvenlik otoritesi kurması şart koşulmuştur!”
Herhangi bir ülke, NATO'ya üye olurken; devletinin Batı Bloku ile aynı doğrultuda hareket etmesini garanti etmekle yükümlü bir gayrı resmi örgüt kurmasını şart koşan gizli protokolleri de imzalıyordu!
İşte bu gizli örgüt, GLADYO'dur!
Amerika'nın lokomotifliğindeki NATO'nun merkezi, Belçika'nın başkenti Brüksel'dedir. Avrupa GLADYO'sunun merkezi de işte bu karargâhtadır.
Reina'ya yönelik terör saldırısı nedeniyle Brüksel'deki NATO Karargâhı'nda bayraklar yarıya indirildi…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Sıcak Patates” türünden sorular… 19 Temmuz 2019 | 326 Okunma Öyle olmaz; böyle olur! 17 Temmuz 2019 | 328 Okunma S-400’ler ve 15 Temmuz… 16 Temmuz 2019 | 367 Okunma Dikkat! 12 Temmuz 2019 | 593 Okunma Demir ağlarla değil; Gladyo’nun ağlarıyla… 10 Temmuz 2019 | 732 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar