Püf Noktası, tam da burada…

“Kemal Kılıçdaroğlu kime hizmet ediyor, kimlerin hesabına çalışıyor? Dünyanın hangi demokratik ve medeni ülkesinde, devletini/ülkesini karalayan,kundaklayan bir muhalefet anlayışı vardır?”MHP...

“Kemal Kılıçdaroğlu kime hizmet ediyor, kimlerin hesabına çalışıyor? Dünyanın hangi demokratik ve medeni ülkesinde, devletini/ülkesini karalayan,kundaklayan bir muhalefet anlayışı vardır?”

MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkgün’ün Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş’a verdiği önemli röportajda aynen böyle diyor!

***

Bahçeli “Kılıçdaroğlu’nun nerede durduğunu” detaylı bir biçimde anlattıktan sonra; CHP genel başkanının “Milli güvenlik sorununa dönüştüğüne” dikkat çekiyor!

“Pensilvanya ile uzaktan paslaşıp, yakından temas kuran” ve “YPG-PKK’nın oyuncağı olmuş” CHP’nin; dikkat, “Türkiye’nin karşısındaki mihrak haline geldiğini” işaretliyor, MHP lideri!

DEŞİFRE

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.388 Okunma Koronavirüs de geçer, amma velakin işte bu geçmez! 25 Mart 2020 | 2.769 Okunma Ünlü Doktor Zülfü Livaneli’den Beraber ve Solo İlaçlar! 24 Mart 2020 | 3.588 Okunma Demek ki, neymiş? Bir masalmış, Ev-ropa! 20 Mart 2020 | 3.657 Okunma Sene İki Bin Yirmi: Karantina Dünyası’nda Umumi Manzara 18 Mart 2020 | 1.795 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar