Püf Noktası, tam da burada…

“Kemal Kılıçdaroğlu kime hizmet ediyor, kimlerin hesabına çalışıyor? Dünyanın hangi demokratik ve medeni ülkesinde, devletini/ülkesini karalayan,kundaklayan bir muhalefet anlayışı vardır?”MHP...

“Kemal Kılıçdaroğlu kime hizmet ediyor, kimlerin hesabına çalışıyor? Dünyanın hangi demokratik ve medeni ülkesinde, devletini/ülkesini karalayan,kundaklayan bir muhalefet anlayışı vardır?”

MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkgün’ün Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş’a verdiği önemli röportajda aynen böyle diyor!

***

Bahçeli “Kılıçdaroğlu’nun nerede durduğunu” detaylı bir biçimde anlattıktan sonra; CHP genel başkanının “Milli güvenlik sorununa dönüştüğüne” dikkat çekiyor!

“Pensilvanya ile uzaktan paslaşıp, yakından temas kuran” ve “YPG-PKK’nın oyuncağı olmuş” CHP’nin; dikkat, “Türkiye’nin karşısındaki mihrak haline geldiğini” işaretliyor, MHP lideri!

DEŞİFRE

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tehdit, nereden geliyor? 04 Aralık 2019 | 205 Okunma Sakallı Bebek’ten çıktık yola… 03 Aralık 2019 | 2.785 Okunma Püf Noktası, tam da burada… 29 Kasım 2019 | 692 Okunma Çıkmaz Sokak! -Numara kaç? 27 Kasım 2019 | 106 Okunma “Bay Kemal” olmak, hakikaten kolay değil! 26 Kasım 2019 | 2.463 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar