PKK’lı Yankee yahut Terörist Sevici Amerikalı Albay

Evvela, Haydut Devlet’in son kahpeliğine bir bakalım: Suriye’de görevli Amerikalı Albay Sean Ryan, PKK’lılar tarafından yazılan ve Türk askerinden “terörist” diye bahseden aşağılık bir mesajı...

Evvela, Haydut Devlet’in son kahpeliğine bir bakalım: Suriye’de görevli Amerikalı Albay Sean Ryan, PKK’lılar tarafından yazılan ve Türk askerinden “terörist” diye bahseden aşağılık bir mesajı twitter hesabından paylaştı.

Skandalın ortaya çıkması üzerine tepkiler yağınca Amerikalı Albay bozuntusu “mesajını” sildi: Pabucun pahalı olduğunun farkına varmış olmalı ki, Türkiye’den “özür” diledi!

Özrünün herhangi bir kıymeti yok. Mızrak, çuvala sığmıyor. Ne denli düşmanımız olduklarını, Kahraman Mehmetçiğimize bühtanda bulunarak tescillediler.

İşbu skandal, Yankee’lerin “ne mal olduğunu” bir kere daha gösterdi. İçerideki bazılarının “Dostumuz, stratejik ortağımız müttefikimiz” dedikleri ABD; işte budur!

Bu kahpeliği yapan Amerikalı Albay Ryan “DEAŞ Karşıtı! Askeri Koalisyon”un Sözcüsü konumundadır!

Haydut Devlet ABD’nin lokomotifliğini yaptığı bu koalisyon; YPG-PKK’lı teröristleri yönetiyor, koruyor, silahlandırıyor ve Türkiye’ye saldırtıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
S-400’ler ve 15 Temmuz… 16 Temmuz 2019 | 268 Okunma Dikkat! 12 Temmuz 2019 | 589 Okunma Demir ağlarla değil; Gladyo’nun ağlarıyla… 10 Temmuz 2019 | 724 Okunma Peki ya, “bu dersi” ne yapacağız? 09 Temmuz 2019 | 450 Okunma Bütün bunlara “gözlerimizi kapatmaya” tam gaz devam! 05 Temmuz 2019 | 391 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar