PKK’lı Yankee yahut Terörist Sevici Amerikalı Albay

Evvela, Haydut Devlet’in son kahpeliğine bir bakalım: Suriye’de görevli Amerikalı Albay Sean Ryan, PKK’lılar tarafından yazılan ve Türk askerinden “terörist” diye bahseden aşağılık bir mesajı...

Evvela, Haydut Devlet’in son kahpeliğine bir bakalım: Suriye’de görevli Amerikalı Albay Sean Ryan, PKK’lılar tarafından yazılan ve Türk askerinden “terörist” diye bahseden aşağılık bir mesajı twitter hesabından paylaştı.

Skandalın ortaya çıkması üzerine tepkiler yağınca Amerikalı Albay bozuntusu “mesajını” sildi: Pabucun pahalı olduğunun farkına varmış olmalı ki, Türkiye’den “özür” diledi!

Özrünün herhangi bir kıymeti yok. Mızrak, çuvala sığmıyor. Ne denli düşmanımız olduklarını, Kahraman Mehmetçiğimize bühtanda bulunarak tescillediler.

İşbu skandal, Yankee’lerin “ne mal olduğunu” bir kere daha gösterdi. İçerideki bazılarının “Dostumuz, stratejik ortağımız müttefikimiz” dedikleri ABD; işte budur!

Bu kahpeliği yapan Amerikalı Albay Ryan “DEAŞ Karşıtı! Askeri Koalisyon”un Sözcüsü konumundadır!

Haydut Devlet ABD’nin lokomotifliğini yaptığı bu koalisyon; YPG-PKK’lı teröristleri yönetiyor, koruyor, silahlandırıyor ve Türkiye’ye saldırtıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mumcu’nun değil, Altaylı’nın yolundan gidiyorlar 28 Ocak 2020 | 2.089 Okunma CIA&FETÖ’nün Hacı Bey’i: Enver Altaylı 24 Ocak 2020 | 3.712 Okunma Son çıkan elektrikleri söndürsün! 22 Ocak 2020 | 2.046 Okunma Eğer, 15 Temmuz darbesi başarılı olsaydı; kimi Cumhurbaşkanı, kimi Başbakan yapacaklardı? 21 Ocak 2020 | 10.082 Okunma “Barış Tiyatrosu” yahut “Kim İnanır?” 17 Ocak 2020 | 2.238 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar