“Nerede fotoğraf çektirelim, kanka?”

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi kendisine yöneltilen “Şarap”la alakalı bir soruya “İzmir’de şarap üretiminin desteklenmesi bir ticarettir, ekonomidir. Sonuçta...

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi kendisine yöneltilen “Şarap”la alakalı bir soruya “İzmir’de şarap üretiminin desteklenmesi bir ticarettir, ekonomidir. Sonuçta ben dini kimliği, kişiliği olan bir müftü değilim. Diyanet İşleri Başkanı değilim. Orası beni hiç ilgilendirmez” cevabını vermiş!

AĞIZLARA “LAİK” LAFLAR

Zeybekçi, birkaç gün önce de Hazcı Biraderler’den Ertuğrul ile sohbet etti; Urla’daki “Şarap Bağları”nı gezdi:

Ertuğrul’un Hürriyet’teki köşesinde iki gün misafir oldu; İzmir’deki CHP seçmenine “ağızlara laik” mesajlar verdi!

Bu Hedonist Ertuğrul, “Nerede fotoğraf çektirelim?” diye sorduğunda; Nihat Zeybekçi “Urla’daki bağlarda çektirelim” demiş!

Medyamızdaki Şarapçıların Şahı Ertuğrul, “orada şarap bağları olduğunu” hatırlattığında ise Nihat Bey, “İzmir’in şarabını, uluslar arası bir marka yapmak istediğini” söylemiş!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Pentagon’a verilen ceset torbası siparişi, hangi “gizli kalmış dehşetengiz hazırlığı” hatırlatıyor? 03 Nisan 2020 | 3.314 Okunma Bu sözler Çizme’den ve yenir yutulur gibi değil! 01 Nisan 2020 | 3.503 Okunma Şapka düştü, “Atını Vuran Kovboy” göründü! 31 Mart 2020 | 2.711 Okunma Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.400 Okunma Koronavirüs de geçer, amma velakin işte bu geçmez! 25 Mart 2020 | 2.777 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar