“Nerede fotoğraf çektirelim, kanka?”

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi kendisine yöneltilen “Şarap”la alakalı bir soruya “İzmir’de şarap üretiminin desteklenmesi bir ticarettir, ekonomidir. Sonuçta...

AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi kendisine yöneltilen “Şarap”la alakalı bir soruya “İzmir’de şarap üretiminin desteklenmesi bir ticarettir, ekonomidir. Sonuçta ben dini kimliği, kişiliği olan bir müftü değilim. Diyanet İşleri Başkanı değilim. Orası beni hiç ilgilendirmez” cevabını vermiş!

AĞIZLARA “LAİK” LAFLAR

Zeybekçi, birkaç gün önce de Hazcı Biraderler’den Ertuğrul ile sohbet etti; Urla’daki “Şarap Bağları”nı gezdi:

Ertuğrul’un Hürriyet’teki köşesinde iki gün misafir oldu; İzmir’deki CHP seçmenine “ağızlara laik” mesajlar verdi!

Bu Hedonist Ertuğrul, “Nerede fotoğraf çektirelim?” diye sorduğunda; Nihat Zeybekçi “Urla’daki bağlarda çektirelim” demiş!

Medyamızdaki Şarapçıların Şahı Ertuğrul, “orada şarap bağları olduğunu” hatırlattığında ise Nihat Bey, “İzmir’in şarabını, uluslar arası bir marka yapmak istediğini” söylemiş!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“United States of Eşkıya” Türkiye’ye tehdidin ta kendisidir! 14 Haziran 2019 | 310 Okunma Mazbataoğlu, radara yakalandı! 12 Haziran 2019 | 1.944 Okunma Uçak tahsisi falan ne ki; siz tıraşa bakın, tıraşa! 11 Haziran 2019 | 1.221 Okunma Dantela gibi örülmüş derin bağlantılar 07 Haziran 2019 | 355 Okunma Pentagon, ABD’nin “model ortağını” ilan etti! 05 Haziran 2019 | 1.366 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar