Meşru müdafaamıza kim zincir vuracakmış, şaşarız!

Suriye’deki güvenli bölge için ABD ile varılan mutabakat, Washington’ın “yeni bir oyalama” taktiği midir?ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsünün “Mutabakattan memnunuz”...

Suriye’deki güvenli bölge için ABD ile varılan mutabakat, Washington’ın “yeni bir oyalama” taktiği midir?

ABD Dışişleri Bakanlığı sözcüsünün “Mutabakattan memnunuz” açıklaması bile, Amerikalıların olaya “halen bu gözle baktığını” göstermeye yetiyor.

Haydut Devlet, bir yandan Türkiye ile görüşürken; diğer taraftan bölgedeki teröristlerine silah sevkiyatını sürdürdü! Sevkiyata “tam gaz” devam ediyorlar. Bunlara nasıl güveneceğiz?

Kahpe ABD’ye asla güvenilmez: Bu gerçeği, çoktan öğrenmiş olmamız gerekir…

Türkiye’ye verdiği hiçbir sözü tutmayan;yaptığı hiçbir anlaşmanın veya mutabakatın gereğini yerine getirmeyen bir Haydut Devlet’ten bahsediyoruz!

*

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu sözler Çizme’den ve yenir yutulur gibi değil! 01 Nisan 2020 | 3.498 Okunma Şapka düştü, “Atını Vuran Kovboy” göründü! 31 Mart 2020 | 2.707 Okunma Korona, öyle “Kraliyet Ailesi” falan dinlemiyor 27 Mart 2020 | 2.399 Okunma Koronavirüs de geçer, amma velakin işte bu geçmez! 25 Mart 2020 | 2.777 Okunma Ünlü Doktor Zülfü Livaneli’den Beraber ve Solo İlaçlar! 24 Mart 2020 | 3.594 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar