Mersin’de yaşananlar, Zillet’i çok İYİ anlatıyor!

Meral Akşener, bir hafta önce Mersin’de şöyle diyordu: “Gördüklerimden anlıyorum ki, Burhanettin Başkan ipi göğüslemiş; göğüslediği ipin daha ileriye doğru gitmesi için çaba...

Meral Akşener, bir hafta önce Mersin’de şöyle diyordu: “Gördüklerimden anlıyorum ki, Burhanettin Başkan ipi göğüslemiş; göğüslediği ipin daha ileriye doğru gitmesi için çaba göstereceğiz. İnşallah, Mersinliler 1 Nisan Şakası’nı 31 Mart gecesinden yapmış olacaklar! Mersin, bizim için çok önemli…”

*

Bir hafta sonra yaşananlar ise “şaka” gibiydi, ama asla “şaka” değildi:

İP’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz’ın -ismi İl Seçim Kurulu’na yarım saat geç bildirildiği için- adaylığı kabul edilmedi!

*

Beş dönem boyunca MHP’den -evvela Tarsus’tan sonra Mersin Büyükşehir’den- belediye başkanı seçilen Kocamaz; Hamit Tuna’nın aday yapılmasının ardından, MHP’den istifa etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hepsi, bu kadar… 18 Haziran 2019 | 220 Okunma “United States of Eşkıya” Türkiye’ye tehdidin ta kendisidir! 14 Haziran 2019 | 314 Okunma Mazbataoğlu, radara yakalandı! 12 Haziran 2019 | 1.948 Okunma Uçak tahsisi falan ne ki; siz tıraşa bakın, tıraşa! 11 Haziran 2019 | 1.223 Okunma Dantela gibi örülmüş derin bağlantılar 07 Haziran 2019 | 356 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar