Kuklaları oynatan Derin Kuklacılar?

“Bugünlerde iç işgal cephesinde toplanıp aynı zamanda Emniyet ve Yargı içine yuvalanmış Soysuz ve Kripto çetelerin yeniden Türkiye üzerinde hesap yaptığı görülüyor.Bu kan içen vampirlerin...

“Bugünlerde iç işgal cephesinde toplanıp aynı zamanda Emniyet ve Yargı içine yuvalanmış Soysuz ve Kripto çetelerin yeniden Türkiye üzerinde hesap yaptığı görülüyor.

Bu kan içen vampirlerin aklını başına alması, etrafımızda iftira ve ihanet duvarı örmeye kalkışmalarının ağır sonuçları olacağını bilmeleri, akıbetleri için de 15 Temmuz gecesine dikkatle bakmaları ikaz ve ihtarımdır.

Ayranımızı kabartmasınlar, sabrımızı taşırmasınlar. Maşa kullanıp sütre gerisine saklananların hepsini takip ediyoruz.

Olan biten bütün kanun dışı irtibat ve ilişki ağlarının farkındayız.”

***

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bu sözleri, FETÖ’nün 17-25 Aralık benzeri bir Emniyet ve Yargı Darbesi hazırlığı yaptığına dikkat çekiyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CIA’in ekosistemindeki Paralel Jurnalciler! 12 Haziran 2024 | 1.784 Okunma Kapalı kapıların ardındaki “Milyarderler Yemeği” 11 Haziran 2024 | 2.155 Okunma Ebuseleme Gülen’den Paralel ve Solo itiraflar! 07 Haziran 2024 | 1.692 Okunma Paralel yürüdüler, bu yollarda… 05 Haziran 2024 | 918 Okunma “Faşist bir devlette yaşıyoruz!” 04 Haziran 2024 | 1.712 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar