Kaçışı olmayan belgeler yahut bir demet itiraf!

Donald Trump, tüm hücreleriyle İsrail'e bağlıdır. Terör Devleti İsrail'in Başbakanı Netanyahu, Trump'ı seçim zaferinden dolayı kutlarken ABD'nin yeni başkanından “İsrail'in gerçek dostu” diye...

Donald Trump, tüm hücreleriyle İsrail'e bağlıdır. Terör Devleti İsrail'in Başbakanı Netanyahu, Trump'ı seçim zaferinden dolayı kutlarken ABD'nin yeni başkanından “İsrail'in gerçek dostu” diye söz etmişti.
Eski Başkan Yardımcısı Joe Biden, casusluk gerekçesiyle yargılanan firardaki John Dündar için “Büyük Kahraman” demişti! Joe Biden'a “Siyonist olduğunu açıkladığı” Yahudi Kongresi'nde “Siyonizm'in Kurucusu Theodor Herzl Ödülü” takdim edilmişti.
1843'te kurulmuş (en eski Yahudi organizasyonu) olan B'nai B'rith, dünya çapındaki Yahudi örgütlerini koordine eder. B'nai B'rith, Dünya Yahudi Kongresi'nin de çatı örgütü konumundadır.
Türkiye'deki Baronsal Eski Rejim'in uzun yıllar boyunca mutemet elemanı olan Süleyman Demirel, Dünya Yahudi Kongresi ile dolayısıyla B'nai B'rith ile bağlantılıydı! 1950'li yılların tam ortasında masonluğa giren Demirel'in matrikül numarası 48'dir. Demirel'den tam yirmi yıl sonra Kasım Gülek'in tavassutuyla mason olan da Pensilvanya'daki Locaefendi'dir.
Uzun yıllar önce; Kasım Gülek ABD'de Columbia Üniversitesi'nde öğrenci iken Chase Manhattan Bank'ta çalışmıştır. Chase Manhattan Bank, Derin Amerika'yı yöneten Rockefeller Ailesi'nin finans kurumları arasında en önde gelenidir.
Küresel Baronlar'ın en tepedeki ismi olan David Rockefeller'ın kontrolündeki Bilderberg teşkilatı, B'nai B'rith ile yıllardır sıkı bir işbirliği içerisindedir. David Rockefeller, 2009 yılının Ekim ayında New York'ta Mister Simit diye de bilinen Bay Koch'a “Hayırseverlik!” ödülü vermişti.
Mister Koch, Galatasaray'ın eski başkanlarından Selahattin Beyazıt ile birlikte 1994 yılında Helsinki'deki Bilderberg toplantısına katılmıştır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cemal Gürsel’in başucundaki derginin kapağında ne vardı? 29 Mayıs 2020 | 3.645 Okunma Akdeniz’de gemileriniz mi battı? 27 Mayıs 2020 | 1.886 Okunma Hangisi daha İYİ rol yapıyor? 22 Mayıs 2020 | 2.759 Okunma Yetiş Mister Kemal, Laik Hafter’in elden gidiyor! 20 Mayıs 2020 | 2.844 Okunma ​ Bu Yanki’lerde “her yol” var! ​ 19 Mayıs 2020 | 2.654 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar