İşte, budur!

Fırat’ın doğusu için düğmeye basıldı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren TSK, Fırat’ın doğusundaki terör koridoruna yönelik harekât...

Fırat’ın doğusu için düğmeye basıldı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren TSK, Fırat’ın doğusundaki terör koridoruna yönelik harekât için hazırlıklarını tamamladı. Başkan Erdoğan, harekâtın “birkaç gün içinde” başlayacağını açıkladı.

Askeri operasyonun eli kulağındadır: Artık, gün sayıyoruz…

Bundan sonrasını, YPG-PKK ile terör örgütünün hamisi ve de patronu ABD düşünsün! Washington’ın beslemesi Mister Demirtaş da mahpus damından “mal mal bakmaya” devam etsin!

SÜREKLİ OYALADILAR

Ankara, çok sabretti. Washington, iki seneyi aşkın bir süredir mütemadiyen Ankara’yı oyaladı. Verdikleri sözlerin hiçbirini tutmadılar. Zaten, tutmaya niyetleri de yoktu.

Oyalama taktiği, ABD’nin bölgedeki politikasıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öyle olmaz; böyle olur! 17 Temmuz 2019 | 204 Okunma S-400’ler ve 15 Temmuz… 16 Temmuz 2019 | 366 Okunma Dikkat! 12 Temmuz 2019 | 590 Okunma Demir ağlarla değil; Gladyo’nun ağlarıyla… 10 Temmuz 2019 | 725 Okunma Peki ya, “bu dersi” ne yapacağız? 09 Temmuz 2019 | 450 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar