İşte, budur!

Fırat’ın doğusu için düğmeye basıldı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren TSK, Fırat’ın doğusundaki terör koridoruna yönelik harekât...

Fırat’ın doğusu için düğmeye basıldı. Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı operasyonlarını başarıyla gerçekleştiren TSK, Fırat’ın doğusundaki terör koridoruna yönelik harekât için hazırlıklarını tamamladı. Başkan Erdoğan, harekâtın “birkaç gün içinde” başlayacağını açıkladı.

Askeri operasyonun eli kulağındadır: Artık, gün sayıyoruz…

Bundan sonrasını, YPG-PKK ile terör örgütünün hamisi ve de patronu ABD düşünsün! Washington’ın beslemesi Mister Demirtaş da mahpus damından “mal mal bakmaya” devam etsin!

SÜREKLİ OYALADILAR

Ankara, çok sabretti. Washington, iki seneyi aşkın bir süredir mütemadiyen Ankara’yı oyaladı. Verdikleri sözlerin hiçbirini tutmadılar. Zaten, tutmaya niyetleri de yoktu.

Oyalama taktiği, ABD’nin bölgedeki politikasıdır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öyle değil, böyle! 19 Şubat 2020 | 342 Okunma Görmediler, duymadılar, bilmiyorlar! 18 Şubat 2020 | 554 Okunma Düzenbazlık, bunların karakteridir! 14 Şubat 2020 | 2.535 Okunma Tahammül kalmadı… 12 Şubat 2020 | 2.139 Okunma Kıbrıs Rumlarına başkan oldu da, haberimiz mi yok? 11 Şubat 2020 | 2.521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar