Hani, çıkmışlardı?

Beyaz Saray’daki Sarı Kovboy, hikâye anlatmayı pek seviyor. Bu defa da, “Suriye’nin kuzeydoğusundaki ateşkes çok iyi gidiyor” diye konuştu. Hiç utanmadan!Sahtekâr Trump, işte bu lafı...

Beyaz Saray’daki Sarı Kovboy, hikâye anlatmayı pek seviyor. Bu defa da, “Suriye’nin kuzeydoğusundaki ateşkes çok iyi gidiyor” diye konuştu. Hiç utanmadan!

Sahtekâr Trump, işte bu lafı ederken…

Washington’ın “Çekildi; çıkardık” dediği YPG-PKK terör örgütü Tel Abyad’daki pazar yerine bombalı saldırı düzenledi, 13 sivil hayatını kaybetti!

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, geçtiğimiz hafta ne demişti: YPG’nin Barış Pınarı Harekâtı bölgesinde kaldığı gözüküyor. ABD’nin ‘Çıkardık’ diye beyanı var. ABD Askeri Ataşesini Genelkurmay’a davet edip izah istedik.

*

Değişen bir şey yok: Barış Pınarı Harekâtına dâhil bölgede, Amerika’nın Askeri konumundaki YPG-PKK’lı teröristlerin kahpe saldırıları devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ermenistan Muhipleri Cemiyeti! 29 Eylül 2020 | 452 Okunma Dar Alanda Kısa Paslaşmalar 25 Eylül 2020 | 449 Okunma “Ticari” sağa çek! 23 Eylül 2020 | 607 Okunma Militan Canan! 22 Eylül 2020 | 565 Okunma “Barış” yalanıyla sakil bir sihirbazlık gösterisi 18 Eylül 2020 | 157 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar