Deniz Çakır, “Tomris Uyar olmak” istiyormuş

Oyuncu Deniz Çakır, Hürriyet’teki röportajın “şiir” muhabbeti kısmında aynen şöyle diyor: “Edip Cansever’le rakı masasına oturmak; Cemal Süreya’ya âşık olmak; Turgut Uyar ile...

Oyuncu Deniz Çakır, Hürriyet’teki röportajın “şiir” muhabbeti kısmında aynen şöyle diyor: “Edip Cansever’le rakı masasına oturmak; Cemal Süreya’ya âşık olmak; Turgut Uyar ile evlenmek: Dolayısıyla bir Tomris Uyar olmak isterdim. En öykündüğüm kadınlardan biridir.” (9 Mart 2019)

*

Geçtiğimiz yılın son günlerinde; “Sarhoş bir halde gittiği bir kafede otururken yan masadaki başörtülü kadınlara ‘Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz, burada?’ diyerek sataştığı” ileri sürülen Deniz Çakır’dan bahsediyoruz!

Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddiasıyla savcılığa ifade veren Deniz Hanım ise yaşananları yalanlamıştı…

Bahsi geçen o sözlerin pek benzerini, 2006’da Merhum Süleyman Demirel’in “ayıkken” üstelik “canlı yayında” ve dahi “babalanarak” söylediğini hatırlıyorsunuzdur!

Neyse, mevzuumuz bu hadise değil…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tel Abyad’da ezan sesi… 15 Ekim 2019 | 9 Okunma Kimseyi getirmedik, kendimiz geldik! 11 Ekim 2019 | 192 Okunma İşte, budur! 09 Ekim 2019 | 2.307 Okunma Kesin tıraşı! 08 Ekim 2019 | 381 Okunma Korsan bildirideki o vurgudan, Netflix dizisindeki o repliğe yol gider! 04 Ekim 2019 | 189 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar