Dantela gibi örülmüş derin bağlantılar

Nihat Özdemir, rakipsizdi: Geçtiğimiz Cumartesi Ankara’da yapılan seçimle “güle oynaya” Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni başkanı oldu.Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden Özdemir “Süper...

Nihat Özdemir, rakipsizdi: Geçtiğimiz Cumartesi Ankara’da yapılan seçimle “güle oynaya” Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni başkanı oldu.

Fenerbahçe’nin eski yöneticilerinden Özdemir “Süper ligin kurgulandığı görüşüne katılmadığını” söylemişti: TFF seçimi öncesinde “Formamı çıkarıp geliyorum” mesajı vermek için böyle konuşmuş ve “kapı gibi” bir gerçeği hasıraltı etmişti.

Oysa…

Senelerdir futbol işinin de içinde olan bir işadamı sıfatıyla “futbolumuzun kurgusallığını” en iyi bilenler arasındaydı!

*

Nihat Bey’in kızı Ebru Özdemir Kışlalı, Limak Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Ebru Hanım, 2008’de gazeteci Murat Kışlalı ile evlendi. Mehmet Ali Kışlalı’nın oğlu Murat, o dönemde Cumhuriyet’te çalışıyordu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
NATO kafa! 06 Aralık 2019 | 142 Okunma Tehdit, nereden geliyor? 04 Aralık 2019 | 207 Okunma Sakallı Bebek’ten çıktık yola… 03 Aralık 2019 | 2.786 Okunma Püf Noktası, tam da burada… 29 Kasım 2019 | 692 Okunma Çıkmaz Sokak! -Numara kaç? 27 Kasım 2019 | 108 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar