CIA’in Dumanlı’sı, Pazar günü için fal tutuyor…

Sam Amca’sının Borazanı Dumanlı “Her bir oy diyor ki, ‘Biz artık seni istemiyoruz. Sandığa gitmeli ki, bu karanlık dönem sona ersin!”Şayet 15 Temmuz’daki darbe girişimi başarılı olsaydı ve de...

Sam Amca’sının Borazanı Dumanlı “Her bir oy diyor ki, ‘Biz artık seni istemiyoruz. Sandığa gitmeli ki, bu karanlık dönem sona ersin!”

Şayet 15 Temmuz’daki darbe girişimi başarılı olsaydı ve de Bağımsız Müslüman Türkiye ABD/NATO tarafından işgal edilseydi; CIA’in Paralel Elemanı/Tescilli Vatan Haini Ekrem Dumanlı için “aydınlık bir dönem!” başlayacaktı!

*

Ajan Dumanlı, Erdoğan için “Gider ağabeycim gider, Ya adam gibi gider, ya da gitmek zorunda kalır” demişti! (1 Eylül 2015)

Locaefendi’sinin Dumanlı’sı bu tehdidi savurduğunda FETÖ’nün 15 Temmuz’daki darbe kalkışmasına “on buçuk ay” vardı!

On buçuk ay sonra: Locaefendi’sinin Faşist Cuntası, aziz milletimiz ve güvenlik güçlerimiz tarafından nakavt edilince; bu Kahpe Dumanlı ile Paralel hainlerin alayı çok büyük bir hayal kırıklığına uğradılar. Hayatları karardı!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hepsi, bu kadar… 18 Haziran 2019 | 324 Okunma “United States of Eşkıya” Türkiye’ye tehdidin ta kendisidir! 14 Haziran 2019 | 314 Okunma Mazbataoğlu, radara yakalandı! 12 Haziran 2019 | 1.948 Okunma Uçak tahsisi falan ne ki; siz tıraşa bakın, tıraşa! 11 Haziran 2019 | 1.223 Okunma Dantela gibi örülmüş derin bağlantılar 07 Haziran 2019 | 356 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar