Bir elimden aldım, diğer elime verdim!

Yurttaş Doğan’dan Demirören’lere geçmesi, Hürriyet’in derin misyonunu değiştirmedi. Değiştirmez. Mekanizma “Bir elimden aldım, diğer elime verdim” hesabıyla çalışır! Gazetenin...

Yurttaş Doğan’dan Demirören’lere geçmesi, Hürriyet’in derin misyonunu değiştirmedi. Değiştirmez. Mekanizma “Bir elimden aldım, diğer elime verdim” hesabıyla çalışır! Gazetenin Batıcı, Amerikancı yayın politikası “tam gaz” devam ediyor. Komprador Burjuvazi’nin gazetesi olmak işte böyle bir şeydir.

Pazar günkü Hürriyet’te, rahip maskeli ajan Andrew Craig Brunson’la yapılmış bir röportaj vardı. Psikolojik Harp doğrultusundaki röportaj için Kuzey Carolina’ya gidip oradaki “İsa Cemaati Kilisesi”nde Andrew Brunson ile görüşen de Cansu Çamlıbel’di.

-Kimdir, neyin nesidir?

-ABD’nin tezleri, politikaları hesabına “gazetecilik” yapan Hürriyet’in “iliştirilmiş” Washington Temsilcisi’dir!

Vaktiyle CIA tarafından kurulan Bilderberg’in geçen yılki toplantısına (1-4 Haziran 2017: Virginia, Chantilly’de) Türkiye’den katılan beş isimden birisiydi. Omar Koch da oradaydı!

YERSENİZ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Öyle olmaz; böyle olur! 17 Temmuz 2019 | 321 Okunma S-400’ler ve 15 Temmuz… 16 Temmuz 2019 | 366 Okunma Dikkat! 12 Temmuz 2019 | 590 Okunma Demir ağlarla değil; Gladyo’nun ağlarıyla… 10 Temmuz 2019 | 727 Okunma Peki ya, “bu dersi” ne yapacağız? 09 Temmuz 2019 | 451 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar