Bir elimden aldım, diğer elime verdim!

Yurttaş Doğan’dan Demirören’lere geçmesi, Hürriyet’in derin misyonunu değiştirmedi. Değiştirmez. Mekanizma “Bir elimden aldım, diğer elime verdim” hesabıyla çalışır! Gazetenin...

Yurttaş Doğan’dan Demirören’lere geçmesi, Hürriyet’in derin misyonunu değiştirmedi. Değiştirmez. Mekanizma “Bir elimden aldım, diğer elime verdim” hesabıyla çalışır! Gazetenin Batıcı, Amerikancı yayın politikası “tam gaz” devam ediyor. Komprador Burjuvazi’nin gazetesi olmak işte böyle bir şeydir.

Pazar günkü Hürriyet’te, rahip maskeli ajan Andrew Craig Brunson’la yapılmış bir röportaj vardı. Psikolojik Harp doğrultusundaki röportaj için Kuzey Carolina’ya gidip oradaki “İsa Cemaati Kilisesi”nde Andrew Brunson ile görüşen de Cansu Çamlıbel’di.

-Kimdir, neyin nesidir?

-ABD’nin tezleri, politikaları hesabına “gazetecilik” yapan Hürriyet’in “iliştirilmiş” Washington Temsilcisi’dir!

Vaktiyle CIA tarafından kurulan Bilderberg’in geçen yılki toplantısına (1-4 Haziran 2017: Virginia, Chantilly’de) Türkiye’den katılan beş isimden birisiydi. Omar Koch da oradaydı!

YERSENİZ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Ticari” sağa çek! 23 Eylül 2020 | 19 Okunma Militan Canan! 22 Eylül 2020 | 557 Okunma “Barış” yalanıyla sakil bir sihirbazlık gösterisi 18 Eylül 2020 | 156 Okunma Emmanuel’in Ordusuna yazılan Ajan Dündar 16 Eylül 2020 | 513 Okunma Gelecekleri varsa, görecekleri de var! 15 Eylül 2020 | 783 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar