Bayram sabahı, İsrail faşizmi…

Fetullah’ın baş tacı yaptığı Terör Devleti İsrail, bayram sabahı Mescid-i Aksa’ya saldırdı: İşgal güçleri, Kurban Bayramı’nın ilk gününde 37 Filistinliyi yaraladı. Kahpe...

Fetullah’ın baş tacı yaptığı Terör Devleti İsrail, bayram sabahı Mescid-i Aksa’ya saldırdı: İşgal güçleri, Kurban Bayramı’nın ilk gününde 37 Filistinliyi yaraladı. Kahpe İsrail’in kahpe polisleri, yere düşen kadınları tekmeledi.

“Medeni!” Batılı devletlerin; İsrail’in Filistinlilere yaptığı sistematik zulümden dolayı “mutlu” olduklarına hiç kuşku yoktur: Sadist, Faşist ve Katil İsrail’in her bir saldırısını sessizce ve “ellerini ovuşturarak” izliyorlar.

İslam ülkelerinin süre gelen sessizliğinden “cesaret almaya” devam eden İsrail ise zulmün dozunu artırıyor.

KURBAN BAYRAMI’NA SALDIRI

Hollanda’daki ırkçı ‘Özgürlük(!) Partisi’nin başındaki Geert Wilders’in, twitter hesabından Kurban Bayramı’na dair paylaşımını da not edelim:

“İslam Düşmanı” Wilders; “Uluslarımız, hayvanlara yapılan bu zulmü ve barbarlık gününü yasaklamalı ve yasa dışı ilan etmelidir” diyerek bir kez daha kudurmuş!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
“Barış” yalanıyla sakil bir sihirbazlık gösterisi 18 Eylül 2020 | 151 Okunma Emmanuel’in Ordusuna yazılan Ajan Dündar 16 Eylül 2020 | 509 Okunma Gelecekleri varsa, görecekleri de var! 15 Eylül 2020 | 782 Okunma Gladyo’nun yolları, büklüm büklüm kolları! 11 Eylül 2020 | 2.495 Okunma Dikkat: “Yunan bayrağı dalgalanmasın” diye! 09 Eylül 2020 | 2.204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar