ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Ajan Brunson, FETÖ’nün şu Bir Dolar’lık banknotuyla sahadaydı!

İçeride Washington ağzıyla konuşan Etki Ajanları, papaz görünümlü CIA ajanını kurtarabilmek için seferber olmuş vaziyette: “DOLAR’ın düşmesini istiyorsanız, PAPAZ’ı bırakın” diyorlar!“Osman Kavala’yı, Enis Berberoğlu’nu, Demirtaş’ı ve diğerlerini de bırakın” diye ekliyorlar! Diğerleri dedikleri mi; FETÖ’cüler olmalı!Yani? ABD’nin namı hesabına çalışan ve yakayı ele vermiş kimler varsa hepsinin “serbest kalmasını” istiyorlar: Oh, ne ala; muallâ!İçerideki Yerleştirilmiş Elemanlar, Ankara’yı DOLAR üzerinden tehdit ederken; Washington’daki derin patronları ise kahpelikte el artırdılar:“Gizli Kardinal” Locaefendi’yi iade etmeye yanaşmayan, dahası “pamuklara saran” Haydut Devlet; 007 Brunson’ın yanında Türkiye’de tutuklu 12 Amerikan vatandaşı ile ABD’nin Türkiye’deki konsolosluk personeli olan 2 FETÖ mensubunun da iadesini istiyor!Bir sonraki adımda “15 Temmuz’dan sonra tutuklanan FETÖ’nün darbeci subaylarının serbest bırakılmasını” isterlerse, zerre şaşırmayız! .

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Yeni Şafak Gazetesi
14 Ağustos 2018 | 2.8 K

İçeride Washington ağzıyla konuşan Etki Ajanları, papaz görünümlü CIA ajanını kurtarabilmek için seferber olmuş vaziyette: “DOLAR’ın düşmesini istiyorsanız, PAPAZ’ı bırakın” diyorlar!

“Osman Kavala’yı, Enis Berberoğlu’nu, Demirtaş’ı ve diğerlerini de bırakın” diye ekliyorlar! Diğerleri dedikleri mi; FETÖ’cüler olmalı!

Yani? ABD’nin namı hesabına çalışan ve yakayı ele vermiş kimler varsa hepsinin “serbest kalmasını” istiyorlar: Oh, ne ala; muallâ!

İçerideki Yerleştirilmiş Elemanlar, Ankara’yı DOLAR üzerinden tehdit ederken; Washington’daki derin patronları ise kahpelikte el artırdılar:

“Gizli Kardinal” Locaefendi’yi iade etmeye yanaşmayan, dahası “pamuklara saran” Haydut Devlet; 007 Brunson’ın yanında Türkiye’de tutuklu 12 Amerikan vatandaşı ile ABD’nin Türkiye’deki konsolosluk personeli olan 2 FETÖ mensubunun da iadesini istiyor!

Bir sonraki adımda “15 Temmuz’dan sonra tutuklanan FETÖ’nün darbeci subaylarının serbest bırakılmasını” isterlerse, zerre şaşırmayız!

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER