Kılıçdaroğlu: "Ekrem Bey, CHP'siz kendini savunamazsın, ona göre davran! "

Türktime Gazetesi Yazarı Talat Atilla'nın bugünkü (02.02.2022)'' Kılıçdaroğlu: "Ekrem Bey, CHP'siz kendini savunamazsın, ona göre davran! "'' başlıklı yazısı.

ABD...
Avrupa derken...
Tüm mahalle cümbür cemaat 13 Şubat'a kilitlendi ama merkezinde Akşener'in yer aldığı Kılıçdaroğlu-İmamoğlu hattında sessiz sedasız kritik gelişmeler yaşanıyor.
Buyurun.
Başlıyorum...

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu'nun kamuoyuna kapalı konuşmasına geçmeden önce geçmiş yazılarımda bahsettiğim Meral Akşener'in taktik ve stratejik oyun kuruculuğunu bir parça daha açarak beraberce arzın merkezine gidebiliriz diye düşünüyorum.

Evet, Akşener CHP ile açıktan bir pazarlık yapmıyor ama kurmayları geçmiş yazılarımda değinmeye çalıştığım gibi kaba deyimle CHP yönetimine "Ya İyi parti'yi hak ettiği şekilde konumlandırın, ya da başka bir adayın çıkma riskini göze alırsınız! " diye alttan alta sopa ve havucu birlikte gösteriyorlar.

CHP BAHÇESİNDE İYİ SİYASET!

Kılıçdaroğlu temsili görevi kabul ederek, icranın başına İyi Parti'yi konumlandırsa iş hemen bitecek!
Doğrusu Akşener muhalefetin 2. partisi olma avantajını iyi kullanıyor!

3 sağ kökenli CHP'liyi (İmamoğlu, Yavaş, Kesici...) masaya sürüp, iyi parti'yi ve kendisini hep gündemde tuttu, tutuyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başdanışman, Milletvekili için kuleyi arayıp, "Durdurun uçağı!" deyince, görevli bomba var sandı! 02 Nisan 2023 | 2.060 Okunma Erdoğan'a majör hataları kimler yaptırıyor? Medyanın sicilini yazıyorum! Özdil ve seçim! 31 Mart 2023 | 7.601 Okunma CHP, Kılıçdaroğlu'na "İnce'ye elimizi versek, kolumuzu kurtaramayız!" dedi! Hakan Fidan yerinde! 30 Mart 2023 | 7.804 Okunma Muhalefetin hayati hatası ve Özlem Zengin'e ne olacak meselesi? 29 Mart 2023 | 10.279 Okunma Yavaş ve Kılıçdaroğlu manifestosu! Erdoğan "Zapt edemeyiz" dedi! Bahçeli o gazeteciyi istedi! 26 Mart 2023 | 5.622 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar