Yetmedi mi Sayın İmamoğlu?

Yetmedi mi artık Sayın Ekrem İmamoğlu? Yani ilkinde "Belki yanılmıştır" dedik. İkincisinde "Birileri yanlış bilgilendirmiştir" diye iyi niyet gösterdik...

Üçüncüsünde, "Hadi bunu da görmezden gelelim" dedik ama maşallah sizde de dur durak yokmuş! Üç, beş, on derken ipin ucunu biz bile kaçırmaya başladık. 

"Ramazan ayındayız. 'CHP hırsızlık yaptı' diyenler mübarek Ramazan ayında bana iftira attı, yalan söyledi" diyen siz, tek ayak üstünde kaç yalan söylediğinizin farkında mısınız?

Değilseniz, hatırlatayım!

"YSK mazbatamı aldıktan sonra makam odama koyduğum Atatürk portresini bile söküp bana gönderdiler" dediniz. 

Sizin ekibinizin, "O portre çok kıymetlidir, alıp götüreceğiz" dedikleri ve alıp götürdükleri belediyedeki kamera kayıtlarında kabak gibi ortaya çıktı. 

CHP Milletvekili Veli Ağababa bizzat sizden aldığı bilgi doğrultusunda, "İBB, Erdoğan'ın damadı olan Selçuk Bayraktar'ın mütevelli heyeti başkanı olduğu T3 Vakfına 41,1 trilyon lira destek vermiş" dedi.

Bayraktar, "41 kuruş dahi İBB'den para almadı Vakfımız. Sen ve diğer iftiracılar için hukuki yollara başvurmaya devam edeceğiz. Ne yaparsanız yapın ben ve binlerce vakıf gönüllümüz Milli Teknoloji Hamlesi'nden dönmeyecek" dedi.

...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Allah'a ısmarladık... 12 Eylül 2019 | 25.423 Okunma Kim bunlar? 09 Eylül 2019 | 12.963 Okunma Yine yalan İmamoğlu, yine yalan! 07 Eylül 2019 | 8.770 Okunma Düşünce özürlülüğü!.. 05 Eylül 2019 | 7.899 Okunma İmamoğlu'na kim operasyon çekiyor? 03 Eylül 2019 | 15.900 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar