Trump’ın mektubuna verilen cevap!

Türkiye, Donald Trump denilen manyağın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a gönderdiği mektubu konuşuyor.Mektubun içeriği tek kelimeyle iğrenç...

Tekrar göz atmak gerekirse, Trump Erdoğan'a, "Sen binlerce kişinin katledilmesinden sorumlu olmak istemiyorsun, ben de Türkiye’nin ekonomisini mahvetmekten sorumlu olmak istemiyorum ve ederim" diyor ve ekliyor:
"Rahip Brunson konusunda sana bir örnek sunmuştum..."
Devamında "General Mazlum seninle müzakere etmek istiyor ve geçmişte hiç vermediği tavizleri vermeye niyetliler. Bana gönderdiği bir mektubun bir kopyasını, gizli olmak kaydıyla iliştiriyorum" diyor.
Ve satırlarını şöyle bitiriyor:
"Bunu doğru ve insani bir yolla yapabilirsen tarih senden yana olacaktır. Eğer iyi şeyler olmazsa sonsuza dek şeytan olarak görüleceksin. Sert bir adam olma. Aptal olma."
Maalesef bizimle birlikte bütün dünya böyle bir manyakla uğraşıyor. Bir gün kalkıyor Venezuela'ya, diğer gün kalkıp Kuzey Kore'ye, bir sonraki gün İran'a çatıp duruyor.
Bir kararda dursa yine eyvallah!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aklanıncaya kadar ara… 21 Mayıs 2021 | 10.825 Okunma Akşener artık HDP-PKK ağzıyla konuşuyor! 19 Mayıs 2021 | 3.434 Okunma Bakan olacak iki HDP’li!.. 17 Mayıs 2021 | 3.927 Okunma Erdoğan iyilik yaptı, kötülük gördü! 12 Mayıs 2021 | 3.135 Okunma Nerede bu paralar? 10 Mayıs 2021 | 3.839 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar