Teröristin sponsoru!..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nı bugüne kadar pek çok haklı nedenle eleştirdim.

Yalanı doğruymuş gibi konuştuğunda "Yalan bu adamın ağzının içine yuva yapmış" dedim. "5 yıl görev yaptığı Beylikdüzü'nde elle tutulur bir tek hizmetini gösteremezsiniz" dedim. "Devletin valisine it diyen adam basittir" dedim.
Diyarbakır'a giderek görevden alınan HDP'li belediye başkanlarına gidişini eleştirdim. Kanal İstanbul konusunda milleti kandırdığını söyledim. Millete vadettiği hiçbir projeyi yerine getiremediğini, getiremeyeceğini çünkü bunları yapacak çapta biri olmadığını iddia ettim.
HDP'lilerin oyunu alabilmek için Selahattin Demirtaş'a yönelik ince mesajlarını dahi kısmen anladım. "Adam daha fazla oy alabilmek için onlara da şirin görünmeye çalışıyor ama bundan ileri gidemez" diye düşünüyordum.
Ama önceki gün gördüm ki Ekrem İmamoğlu bu noktadan çok daha ilerisine gitmeye kararlı...
Sözü nereye getireceğimi az çok biliyorsunuzdur. 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan’a yapılan kötülük 17 Ocak 2020 | 7.018 Okunma Teröristin sponsoru!.. 15 Ocak 2020 | 6.977 Okunma Olsun be, vatan sağ olsun! 13 Ocak 2020 | 7.027 Okunma Başkan'ım referandum sonucunu kabul etmeyecekmiş! 10 Ocak 2020 | 6.935 Okunma Yalanlarla mücadelede ilk iki saatin önemi 08 Ocak 2020 | 9.296 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum