ÖSO’ya aşağılıkça iftira atmaya utanmadın mı?

Ülke olarak böylesine güzel, böylesine anlamlı bir kenetlenme içindeyken illa bir pislik yapacaktın değil mi? Uzun zamandır aradığımız birlik ve beraberlik ortamını yakalamış ve düşmana...

Ülke olarak böylesine güzel, böylesine anlamlı bir kenetlenme içindeyken illa bir pislik yapacaktın değil mi?

Uzun zamandır aradığımız birlik ve beraberlik ortamını yakalamış ve düşmana karşı tek yumruk olmuşken illa bir fitne yayacaktın değil mi?

Özgür Suriye Ordusu mensupları Mehmetçik'le beraber senin ülkenin sınırlarına halel gelmesin diye düşmana sert ve hasar verici darbeler indiriyor.

FETÖ’cü teröristlerin ağzıyla konuşup, "Bunlar El-Kaide'nin devamı" diye vesvese üretirken hiç mi utanmadın?

Onlar ki El-Bab'ı PKK'lı teröristlerden temizlerken toplamda 900 şehit verdiler. Onlar ki Afrin'de daha şimdiden 16 şehit verdiler.

O terörist dediğin ÖSO mensuplarından her birinin kaç yakını Esad'ın katliamları ve zulmü sonucu öldürüldü biliyor musun?

Bilmiyorsun!

Öyle bir yalan söyledin ki şeytanın bile aklını karıştırdın! Öyle bir iftira attın ki şeytanın bile seni lanetleyeceği konuma düştün.

Ama pardon ya, sen CHP'liydin, unutmuşum!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sabırlı olun ve izlemeye başlayın! 18 Nisan 2019 | 15.132 Okunma Binali Yıldırım farkı... 16 Nisan 2019 | 10.126 Okunma İmamoğlu nereye koşuyor? 11 Nisan 2019 | 13.327 Okunma YSK'nın red kararına itirazım var! 09 Nisan 2019 | 10.272 Okunma Yeni Gezi tehdidi! 06 Nisan 2019 | 8.360 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar