Melih Gökçek'e bu oyunu kim oynuyor?

Melih Gökçek'in, eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında açtığı davanın görülen ilk celsesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Haberlerde görmüşsünüzdür herhalde. Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in, eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında açtığı davanın görülen ilk celsesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Mahkeme, hakkında tazminat davası açılan Gürcan Dağdaş'ın isteği üzerine, daha önce benzerine şahit olmadığım bir karara imza attı ve Melih Gökçek'in mal varlığının incelenmesini istedi.

Bugüne kadar sayısız kişi hakkında tazminat davası açtım, hakkımda da sayısız tazminat davası açıldı. Bu tür davalarda işlerin nasıl yürüdüğünü bilen biriyim.

Kısaca anlatayım.

Bir polis memuru size gelir ya da sizi en yakın polis merkezine davet eder. Gelir gider durumunuzu, oturduğunuz evin kira olup olmadığını, evinizde başka çalışan olup olmadığını ve kaç çocuğunuz olduğunu sorar. Bütün bu bilgileri sizin verdiğiniz beyana göre elindeki forma doldurur ve teşekkür eder. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir önerim var 27 Mart 2020 | 7.222 Okunma Hangi KHK mağdurları? 25 Mart 2020 | 9.301 Okunma Virüsü umreden gelenler bulaştırdı öyle mi? 23 Mart 2020 | 12.359 Okunma Korona bize mi saldıracak! 20 Mart 2020 | 7.424 Okunma Acaba yarınlarımız böyle mi olacak? 18 Mart 2020 | 7.118 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum