Melih Gökçek'e bu oyunu kim oynuyor?

Melih Gökçek'in, eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında açtığı davanın görülen ilk celsesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Haberlerde görmüşsünüzdür herhalde. Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'in, eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş hakkında açtığı davanın görülen ilk celsesinde ilginç bir gelişme yaşandı.

Mahkeme, hakkında tazminat davası açılan Gürcan Dağdaş'ın isteği üzerine, daha önce benzerine şahit olmadığım bir karara imza attı ve Melih Gökçek'in mal varlığının incelenmesini istedi.

Bugüne kadar sayısız kişi hakkında tazminat davası açtım, hakkımda da sayısız tazminat davası açıldı. Bu tür davalarda işlerin nasıl yürüdüğünü bilen biriyim.

Kısaca anlatayım.

Bir polis memuru size gelir ya da sizi en yakın polis merkezine davet eder. Gelir gider durumunuzu, oturduğunuz evin kira olup olmadığını, evinizde başka çalışan olup olmadığını ve kaç çocuğunuz olduğunu sorar. Bütün bu bilgileri sizin verdiğiniz beyana göre elindeki forma doldurur ve teşekkür eder. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çok ucuz hareketler bunlar! 13 Aralık 2019 | 9.356 Okunma Teşhis yanlış olunca tedavi mümkün olmuyor! 11 Aralık 2019 | 8.138 Okunma Bu millet çakarsa fena çakar! 10 Aralık 2019 | 10.249 Okunma Davutoğlu Hoca’nın ahlak ve erdem anlayışı… 09 Aralık 2019 | 13.354 Okunma FETÖ’nün siyasi ayağı! 06 Aralık 2019 | 11.057 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 3 yorum