Mehmetçik dışarıda, biz içeride…

Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü YPG'ye yönelik Barış Pınarı Harekâtı'nı başlattı. Terör örgütünün son kalıntılarının temizlenecek olması, içimizde olup yanımızda olmayan hainleri epey rahatsız etti.

Sosyal medya denen çukurda debelenip duran kimi kanı bozuklar, inanılmaz bir algı operasyonu yürütmeye başladı.
Dünyanın dört bir yanında yaşanan katliam fotoğraflarını alıp, "Türkiye katliam yapıyor" diyerek kara propaganda başlattılar anında...
Tam da, "Bu kadar hainle nasıl başa çıkılır" diye düşünürken, sabah saatlerinde beni en az "Barış Pınarı Operasyonu" kadar sevindiren ve heyecanlandıran bir haberle karşılaştım.
Emniyet Genel Müdürlüğü, sosyal medyadaki paylaşımların izini sürerek 78 'fareyi' saklandıkları delikte kıskıvrak yakalamış. Sayıları 78'den çok daha fazla maalesef ama şimdilik bu kadarı yakalanmış.
Bu 78 fare hakkında işlem yapılacakmış.
Yapılacak işlemin ne olduğunu az çok tahmin ediyorum. Muhtemelen "terör örgütüne destek suçundan" hapse atılacaklar. 
Yeter mi?
Bana göre asla yetmez. 
Daha önce de söyledim, bir kez daha tekrar edeyim. Bu hainleri yakaladığın an, vatandaşlıktan çıkaracaksın. Çünkü dağların arasında terörist avlayan Mehmetçik ile, o Mehmetçik'i sırtından hançerleyen vatan hainleri aynı kimliği taşıyamaz, taşımamalı!
Bunları vatandaşlıktan çıkardıktan sonra da hemen ama hemen, sınır dışı edeceksin. Kulağından tuttuğun gibi savundukları teröristlerin olduğu bölgeye atacaksın. 
Acımayacaksın!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yeni ittifaklar… 03 Ağustos 2020 | 3.105 Okunma Bu devran değişecekmiş! 29 Temmuz 2020 | 3.905 Okunma Bu iktidarı gönderelim mi? 27 Temmuz 2020 | 3.659 Okunma Biraz mola… 10 Temmuz 2020 | 487 Okunma Yumurtadan anlamak için yumurtlamak gerekmiyor! 08 Temmuz 2020 | 5.552 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum