Lütfen birazcık susun!

Müsaade ederseniz, bugün size Barış Pınarı operasyonu üzerinden bir tablo çizeceğim. Türkiye, 7 düvele rağmen sınırının dibinde kurulmaya çalışılan terör devletini yok etmek için tarihinin en büyük terör operasyonunu yapıyor.

7 düvel dememiz boşuna değil elbet.
Kimdir bu 7 düvel, tek tek sayalım.
Amerika, yıllardır para ve silah yardımı yaptığı terör örgütünü Türklerin elinden en azından az zayiatla kurtarabilmek için sabah akşam tehditler savuruyor. Biri, "Çok fazla vurursanız ekonominizi çökertirim" diyor, diğeri yaptırım uygulayabilmek için bir yerlerini yırtıyor. 
Avrupa Birliği de tıpkı Amerika gibi, "Eğer Suriye'den çıkmazsanız size yaptırım uygularız" diye sopa sallıyor.
Avrupa Birliği'nden çıkmak isteyen İngiltere, Türkiye'nin bölgede olmasına hepten karşı zaten.
Almanya, Türkiye'ye silah satışını durdurduğunu söyleyerek başka bir ambargonun haberini veriyor.
Fransa, bütün Avrupa ülkelerinin birlik olup Türkiye'nin karşısına dikilmesi için oradan oraya koşturuyor. Cumhurbaşkanı Macron'un gözü öyle bir dönmüş ki adam kazan dairesi gibi yanan ülkesinin hâlini görmüyor, "Türkiye'yi ekonomik olarak nasıl batırırım?" diye kafa patlatıyor. 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Erdoğan’ın Amerika hüsranı!! 15 Kasım 2019 | 12.847 Okunma Sapık mı dediniz? 13 Kasım 2019 | 9.272 Okunma Bize hangi dini öneriyorsunuz? 11 Kasım 2019 | 10.530 Okunma Demirtaş dışarı, Erdoğan içeri mi? 08 Kasım 2019 | 8.178 Okunma Erdoğan gibi dik durabilmek! 06 Kasım 2019 | 7.114 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum