Küçük hesap, büyük kayıp getirir!

7 Haziran seçimleri öncesi başımıza gelenlerin bire bir aynısını yaşıyoruz. O günlerde CHP ile HDP, MHP’yi yanlarına almaya çalışarak AK Parti’yi iktidardan devirmek için...

7 Haziran seçimleri öncesi başımıza gelenlerin bire bir aynısını yaşıyoruz. O günlerde CHP ile HDP, MHP’yi yanlarına almaya çalışarak AK Parti’yi iktidardan devirmek için çalışıyordu. Şimdi ise CHP ile HDP, İYİ Parti’yi ve Saadet’i yanlarına alarak iktidarı indirmek için çabalıyor.
7 Haziran’da AK Parti devasa projeleri vaat olarak sunarken, CHP ise milletin ekonomisinde iyileşme sağlayacak çözüm önerileri sunuyordu.
Şimdi CHP yine milletin aklını karıştıracak kişisel çözüm önerileri sunarken, AK Parti bir kez daha büyük proje vaatlerinde bulunuyor.
7 Haziran seçimlerinde CHP, asgari ücretin artacağını söylerken, AK Parti kanadından bazı isimler, “Hangi parayla vereceksin, kimin parasını kime vereceksin?” diyerek bu öneriye karşı çıkıyordu.
Bugün de aynı şey oluyor.
Önceki gün ekranda izledim. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Benim belediye başkanlığımda bebeği 4 yaşına gelene kadar annelere seyahat ücretsiz olacak” diyen CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na tepki gösteriyor, “Kimin parasını kime veriyorsun” diyor.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bir çıldırmışlık hâli... 25 Mart 2019 | 7.868 Okunma Tilkinin özgürlük anlayışı... 20 Mart 2019 | 8.938 Okunma Bir kişi!.. 18 Mart 2019 | 8.751 Okunma İstanbul’da hangi ilçeleri kim alır? 15 Mart 2019 | 9.851 Okunma Eleştirilere cevap… 13 Mart 2019 | 11.751 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum