Hadi şimdi konuşun!

“Oğlumu HDP dağa kaçırdı” diyen Hacire Ana'nın HDP parti binası önünde başlattığı oturma eylemi sonuç verince benzer eylemler yaşanmaya başlandı.

Hacire Ana'dan sonra Çetinkaya Ailesi de aynı gerekçeyle HDP binası önünde eylem yaptı. 
Dikkatinizi çekerim!
Remziye Akkoyun isimli anne, 10 yaşındaki küçücük çocuğunun HDP'nin yardımıyla dağa kaçırıldığını söylüyor. 
Biçer ailesi de oğulları Mustafa Biçer'in aynı yöntemlerle HDP'li bazı il yöneticilerinin yardımıyla dağa götürüldüğünü belirtiyor. 
Eylemlerin iyiden iyiye yaygınlaşması üzerine HDP il yöneticileri, parti binasının kepenklerini indirip kayıplara karıştı. 
er şey bu kadar ayan beyanken, "Bu anneler neden çocuklarını PKK'nın elinden kurtarmak için HDP binasının önünde oturuyor?" diye sormak aptallık olur değil mi?
Çünkü; HDP'nin il ve ilçe teşkilatları, terör örgütü PKK'nın askerlik şubesi gibi çalışıyor. Ve HDP Diyarbakır İl Teşkilatı'nda bu işin önderliğini düne kadar kim yapıyordu biliyor musunuz? 
Hani şu görevden alınıp yerine kayyum atanan Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Adnan Selçuk Mızraklı vardı ya? 
İşte o yapıyordu!
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Döneklikte nirvanaya ulaşacak 22 Ocak 2020 | 8.134 Okunma Ucube anlayış! 20 Ocak 2020 | 5.083 Okunma Erdoğan’a yapılan kötülük 17 Ocak 2020 | 10.198 Okunma Teröristin sponsoru!.. 15 Ocak 2020 | 7.006 Okunma Olsun be, vatan sağ olsun! 13 Ocak 2020 | 7.037 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum