Gezi ile 15 Temmuz karışımı gibi bir şey istiyorlar!

Canan Kaftancıoğlu Boğaziçi'ndeki eylemin startını da veriyor. WhatsApp grupları üzerinden gönderdiği mesajlarda elemanlarına nasıl terör estireceklerini ve polise nasıl saldıracaklarını tek tek anlatıyor ki bu konuşmalar sosyal medyada elden ele dolaşıyor.

Türkiye'nin yakın tarihini bilenler, kanlı biten pek çok eylem veya ayaklanmanın üniversiteler üzerinden başlatıldığını bilir.

Bunu iyi bilen kirli eller yine ve yeniden devreye girmiş görünüyor. Boğaziçi Üniversitesi'nde rektör ataması bahanesiyle başlayan eylemlere dikkat edin. 

Aynı kirli elleri, aynı kara suretleri göreceksiniz.

Bu eylemleri adım adım tezgâhladılar. Nasıl tezgâhladıklarını size tane tane anlatayım...

İstanbul seçimlerinin yenileneceği haberi gündeme bomba gibi düştü. Hemen ardından CHP Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, "Kaynayan kazan taşmaz mı, sandıkları aşmaz mı, seçmenin oyunu yok sayan darbeyle buluşmaz mı?'' diyerek hükûmeti asker üzerinden tehdit etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ne konuşalım? 15 Ocak 2021 | 4.270 Okunma Çok geç olmadan... 13 Ocak 2021 | 6.620 Okunma Utanma duygusu... 11 Ocak 2021 | 5.042 Okunma Trump yargılansın, Demirtaş serbest bırakılsın! 08 Ocak 2021 | 5.260 Okunma Gezi ile 15 Temmuz karışımı gibi bir şey istiyorlar! 06 Ocak 2021 | 5.110 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar