Gazozumuza ilaç da atacak mısınız?

Size göre; Marmaray'a, Avrasya'ya, İstanbul Havalimanı'na, Çanakkale Geçidi'ne, Kanal İstanbul'a, Yavuz Sultan Selim ve Osmangazi Köprüsü'ne lüzum yok.

Size göre; hızlı trene, metroya, metrobüse, duble yollara, ucu bucağı görünmez tünellere ve şehir hastanelerine ihtiyaç yok.
Size göre MİT'in şeffaf olması ve yaptığı her işi kamuoyu ile BBG evi gibi paylaşması gereklidir. Bunu yapmayan MİT'in kapısına kilit vurulmalıdır ya da en azından bütçesi sıfırlanmalıdır.
Çünkü size göre, devletin kendine ait mahrem bilgileri olmamalıdır.
Size göre TRT başta olmak üzere, ülkenin millî ve manevi değerlerini savunan bütün gazete ve televizyonlara el konulmalıdır.
Çünkü size göre, sizi öven medya laik, bağımsız ve özgür medyadır. Sizden başkasını öven medya havuzdur, yandaştır, yalakadır.
Size göre devletin mahrem bilgilerini FETÖ'ye ve Avrupa'ya sızdıran Can Dündar isimli hain, yazardır. Kalemiyle darbeye ve darbecilere zemin hazırlayan Ekrem Dumanlı, Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan da yazardır. "Ben PKK'nın yerinde olsam ramazan ayında saldırırım" diyerek terör örgütüne yol yordam gösteren Emin Çölaşan zaten yazarların şahıdır!
Ama bunu yapmayan gazeteler paçavradır, bunu yapmayan gazeteci ve yazarlar aklını kiraya vermiş, kalemini satmış hainlerdir.
Aynı şekilde sizi öven sanatçılar demokrat ve aydındır. Sizin dışınızda birini öven sanatçılar saray yanaşması, yalamadır.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bayraksızlar… 21 Ekim 2019 | 7.038 Okunma Trump’ın mektubuna verilen cevap! 18 Ekim 2019 | 8.410 Okunma Ulan tüü sizin sıfatınıza be!.. 17 Ekim 2019 | 10.694 Okunma Ayı ile yatağa girmek! 16 Ekim 2019 | 10.670 Okunma Lütfen birazcık susun! 14 Ekim 2019 | 9.519 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum