Döneklikte nirvanaya ulaşacak

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu gündeme gelme sorununu çözmüş görünüyor. Başbakanlığı döneminde karşısındaymış gibi davrandığı ne varsa şimdi onları birer birer kutsal ilan ederek gündemde kalmaya çabalıyor…

Düne kadar Beşar Esad'ın karşısındaymış gibi davranıyordu. Şimdi Suriye politikasını eleştirip suçu Erdoğan'ın üzerine boca ediyor.
Düne kadar Gezi iblislerinin karşısındaymış gibi duruyordu. Şimdi onlara selam çakıyor, "Ben de sizin gibi düşünüyordum ama Erdoğan'ı ikna edemiyordum" diyor.
Ve düne kadar Selahattin Demirtaş'ın karşısındaymış gibi davranıyordu. Şimdi "Selahattin Demirtaş'ın içeride olmasını, hapis yatmasını doğru bulmuyorum" diyor.
Selahattin Demirtaş denen eli kanlı katil terörist, vakti zamanında notunu vermiş, Davutoğlu gibileri tarif ederken şunları söylemişti:
"Gün gelecek bizden çok Erdoğan'ı eleştirecekler. Bir günde dönüşecekler. Huyları bu. Dönmek, dönüş yapmak onların tarzı. Göreceksiniz Erdoğan'ın ayağı şöyle bir tökezlesin, gemiyi en başta bunlar terk edecekler.  Şu yalaka tayfasından daha fazla Erdoğan'a saldıran kimseyi bulamayacaksınız. Hepimizin önünde koşacaklar. Erdoğan şunu etti, şu kadar kötülük yaptı diye, şu günün yalakaları o günün yalakaları olacaklar. Sizden ricam bu alçakları affetmeyin." 
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyi Parti’deki istifalarda Abdullah Gül faktörü! 19 Şubat 2020 | 9.406 Okunma Siz FETÖ ile mücadele ettiniz öyle mi? 17 Şubat 2020 | 6.300 Okunma Siyasetçinin derecesi nasıl ölçülür? 14 Şubat 2020 | 5.027 Okunma Yeni bir darbe ihtimali var mı? 12 Şubat 2020 | 11.993 Okunma Utanıyorum! 07 Şubat 2020 | 6.806 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum