Bunları yazmayalım mı?

AK Parti'nin seçim kaybıyla birlikte parti yöneticileri ve partiye gönül verenler haklı olarak muhasebe yapmaya başladı. Biz de bu köşeden zaman zaman kaybın nedenlerini ve partiye zarar veren olayları ve isimleri dile getirdik.

Getirmez olaydık!
Partinin seçim kaybetmesinin tek sorumlusu olarak bizi gösterecekler neredeyse. Biz yazdıkça partinin altını oyuyormuşuz ve milleti partiden uzaklaştırıyormuşuz.
Öyle diyorlar!
Onlara göre, yazının başına her oturuşumuzda AK Parti'den bal reklamı yapar gibi bahsetmeli, AK Parti tabanının ve milletin isyanına, itirazlarına kulak tıkamalıyız.
Onlara göre, AK Parti'nin içinde olup, kahır zamanlarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve milletin yayında yer almayan isimleri deşifre etmemeli, kendi ikbal ve istikbal davasını hak davasının üstünde görenlere dokunmamalıyız.
Onlara göre, millete tepeden bakan kibir abidelerini, kapısını millete kapatan parti yöneticilerini, milletin malını kendi malı gibi kullanan azınlıktaki yöneticileri yazmamalıyız.
Zannediyorlar ki biz işi gücü bırakıp bu tip kişilerin pisliklerini dışarı sızdırmak için zaman harcıyoruz.
Hayır be kardeşim, hayır!
Bu tip şikâyetler, itirazlar bizzat milletin kendisinden geliyor. "Yazın ve partiyi uyarın. Bu iş böyle geldi ama bundan sonra böyle gitmez. Böyle devam ederse bizden partiye oy çıkmaz" diyen milletin bizzat kendisi...
Ne yapalım?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu süreçte Türkiye’yi kimin yönetmesini isterdin? 08 Nisan 2020 | 7.165 Okunma ‘Yerel hükûmet’ ve ‘organize kötülük’ 06 Nisan 2020 | 7.895 Okunma Yarasa gözlüler! 03 Nisan 2020 | 8.328 Okunma Biz bize yeteriz güzel ülkem! 01 Nisan 2020 | 5.731 Okunma Birlikte başarabiliriz! 30 Mart 2020 | 5.047 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 2 yorum