"Biz size efendi olmaya geldik!.."

AK Parti'nin bir bayrak reklamı vardı hatırlar mısınız? Hain bir elin ipini kestiği bayrağın yere düşmemesi için yurdun dört bir yanından insanlar koşuyordu.İlk gelenler bayrak direğine sarılıyor...

AK Parti'nin bir bayrak reklamı vardı hatırlar mısınız? Hain bir elin ipini kestiği bayrağın yere düşmemesi için yurdun dört bir yanından insanlar koşuyordu.
İlk gelenler bayrak direğine sarılıyor, ardından gelenler onların omuzlarına basarak yukarı tırmanıyordu.
Aslında o bayrak reklamı, bu aslında bizim bugünlere gelmemizin de hikâyesiydi. İlk gelenler, davanın sancağı yere düşmesin diye ardından gelenlere daima omuz verdi. Sonra, herkes birbirine omuz verdi ve bugünlere geldik.
Ama daha sonra beklenmedik bir şey oldu.
Arkalardan gelip, omuzlara basarak yükselenlerden bazıları bayrağın ve davanın ipini bırakıp manzaraya kaptırdı kendini. Kendilerinden sonra gelenlere de omuz vermedikleri gibi, altta kalanları hor görmeye, "Sabit dur, konumumu bozuyorsun" diye tekmelemeye başladılar.
O da yetmedi...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Birazcık izin… 17 Temmuz 2019 | 253 Okunma Erkan Mumcu’nun dehşet veren açıklamaları!.. 15 Temmuz 2019 | 15.873 Okunma 15 Temmuz konserleri!.. 10 Temmuz 2019 | 9.721 Okunma PKK sayesinde… 08 Temmuz 2019 | 9.417 Okunma Gençlik nereye diye soranlara tokat gibi cevap! 05 Temmuz 2019 | 11.580 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum