Birkaç soru...

Bugün fazla zamanınızı almayacağım. Nice zamandır kafamı kurcalayan birbirinden bağımsız birkaç soru var. İzninizle onları hızlıca sorup kaçacağım. Hazırsanız...

Bugün fazla zamanınızı almayacağım. Nice zamandır kafamı kurcalayan birbirinden bağımsız birkaç soru var. İzninizle onları hızlıca sorup kaçacağım.

Hazırsanız başlayalım.

1- Bugüne kadar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, "Bir lider kendi halkından korkmaz, çekinmez. Erdoğan kendi halkından korktuğu için yüzlerce korumayla dolaşıyor" diye suçlayan Kemal Kılıçdaroğlu'nun meğer 14 koruması varmış.

Ankara'daki şehit cenazesinde kendisine yönelik saldırıdan sonra ise koruma sayısı iki katına çıkarılmış. 

Soru şu:

Eğer Kılıçdaroğlu günün birinde hasbelkader ülkeyi yönetecek pozisyona gelirse, sizce kaç korumayla dolaşır?

2- CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, YSK'nın İstanbul seçimleriyle ilgili itirazları değerlendirmesine itiraz ettiği konuşmasında, "Bu artık bir İstanbul seçimi değil, demokrasi mücadelesidir. YSK ya sonuçları olduğu gibi ilan edecek ya da demokrasi dışına çıkılacak" dedi.

Soru şu:

Sizce CHP lideri "Demokrasi dışına çıkılacak" diyerek ne demeye çalışmaktadır. CHP'nin planları arasında seçimin yenilenmesi durumunda Gezi tarzı sokak eylemleri yapma gibi bir plan sizce var mıdır?

3- Geride bıraktığımız seçimlerde, devletin üst düzey...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Allah'a ısmarladık... 12 Eylül 2019 | 25.423 Okunma Kim bunlar? 09 Eylül 2019 | 12.963 Okunma Yine yalan İmamoğlu, yine yalan! 07 Eylül 2019 | 8.770 Okunma Düşünce özürlülüğü!.. 05 Eylül 2019 | 7.899 Okunma İmamoğlu'na kim operasyon çekiyor? 03 Eylül 2019 | 15.900 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar