Aydınspor…

Seçim bitti AK Parti Ankara başta olmak üzere bir çok büyükşehiri kaybetti. CHP'nin kimi kurmayları bu sonuçlara bakarak şampiyonluk havasında konuşuyor. Süleyman Özışık mükemmel bir örnekle CHP'nin hâlâ şampiyon olamadığını Aydınspor örneği vererek yazmış.

CHP'nin başta Ankara olmak üzere bazı büyükşehirleri almasının yankısı devam ediyor. Dört benzemezin omuz omuza verip kazandığı hepi topu 6 şehir var. Ama öyle bir rüzgâr yapıyorlar ki dersiniz ülke yönetimini toptan ele geçirdiler. 
Kusura bakmasınlar ama ben seçimlerde yapılan yarışı, Aydınspor Fenerbahçe müsabakasına benzetiyorum. 
Aydınspor, tarihinde yalnızca bir kez Fenerbahçe'yi 6-0 yendi. Şimdi bu galibiyetten yola çıkarak, "Aydınspor, Fenerbahçe'den çok daha büyük bir takımdır" diyebilir miyiz?
Hayır!
Olsa olsa, Fenerbahçe'nin Aydınspor'u ciddiye almadığı için veya maça çok iyi hazırlanmadığı için ya da stratejik hata yaptığı için mağlup olduğunu söyleyebiliriz.  
Ya da Fenerbahçe'nin bu yıl ligde yaşadığı sıkıntılı süreçten yola çıkarak, "Fenerbahçe bitti, bir daha sırtını doğrultamaz" diyebilir miyiz?
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Birazcık izin… 17 Temmuz 2019 | 249 Okunma Erkan Mumcu’nun dehşet veren açıklamaları!.. 15 Temmuz 2019 | 15.851 Okunma 15 Temmuz konserleri!.. 10 Temmuz 2019 | 9.717 Okunma PKK sayesinde… 08 Temmuz 2019 | 9.415 Okunma Gençlik nereye diye soranlara tokat gibi cevap! 05 Temmuz 2019 | 11.569 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum